A A A
drukuj

SuperGrosz teraz pożycza również małe kwoty!

Data publikacji: 2018.11.27 godz. 14:45
OCENA
5,0/5

Firma SuperGrosz niedawno rozszerzyła swoją ofertę o niewielkie pożyczki. To ciekawe uzupełnienie dla promocji dotyczącej nowych klientów

Fot: Nowe możliwości w Super Grosz!

Pożyczki ratalne często kojarzą się z dość dużymi zobowiązaniami. Osoby wybierające takie rozwiązanie, nierzadko pożyczają nawet kilkanaście tysięcy złotych. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że pożyczki ratalne mogą mieć również niewielką wartość i okres spłaty nieprzekraczający pół roku. Firma SuperGrosz niedawno rozszerzyła swoją ofertę o właśnie takie pożyczki. Klienci tego pożyczkodawcy mogą np. spłacać pożyczkę w kwocie 1000 zł przez 6 miesiący lub spłacić ją w ciągu 30 dni i skorzystać z RRSO 0%.

Pożyczka ratalna może stać się "chwilówką” 
W nawiązaniu do elastyczności oferty SuperGrosz, z całą pewnością trzeba wspomnieć o aktualnej promocji. Opisywany pożyczkodawca wciąż posiada ciekawą ofertę dla nowych klientów. Osoby po raz pierwszy korzystające z oferty SuperGrosz, mają możliwość łatwego uniknięcia wszystkich kosztów pożyczki. Takie zwolnienie z kosztów jest możliwe, jeżeli klient w ciągu pierwszych 30 dni dobrowolnie i jednorazowo spłaci całe swoje zadłużenie. Co ważne, brak przedterminowej spłaty nie skutkuje naliczeniem dodatkowych kosztów i wzrostem wcześniej ustalonych rat. 
Dowiedz się więcej o promocji Super Grosz »

Duża rozpiętość okresu spłaty to atut dla klientów
Osoby pożyczające środki od firmy pozabankowej zwykle potrzebują dokładnie określonej kwoty. Większa dowolność dotyczy okresu spłaty zadłużenia. W przypadku firmy SuperGrosz, pożyczkobiorcy z pewnością nie mogą narzekać na małą liczbę dostępnych wariantów. Wspomniana firma proponuje bowiem okres spłaty wynoszący od 4 miesięcy do 48 miesięcy. Dzięki takiej dużej elastyczności oferty, można wybrać pożyczkę z niską ratą miesięczną. Przykładowo rata pożyczki w kwocie od 1 000 zł do 3 000 zł rozłożona na 12 miesięcy będzie wynosiła od 133,74 zł do 401,25 zł miesięcznie. Warto pamiętać, że jeżeli klient w okresie do 30 dni będzie chciał spłacić pożyczkę w całości, to jej koszt wyniesie 0 zł! 
Warto podkreślić, że SuperGrosz pozwala również na swobodny wybór pożyczanej kwoty (1000 zł - 15 000 zł). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby 10 000 zł spłacać przez dłuższy okres (nowi klienci mogą pożyczać do tego limitu). Oblicz ratę dla siebie »

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »