A A A
drukuj

SuperGrosz teraz zwróci 150 zł za terminową spłatę pożyczki!

Data publikacji: 2019.01.17 godz. 11:06

artykuł sponsorowany

OCENA
4.8/5

Firma SuperGrosz wyróżnia się bardzo ciekawą promocją dla swoich nowych klientów. Teraz ten pożyczkodawca ma kolejną i równie ciekawą ofertę promocyjną.

Fot: Promocja w SuperGrosz-u.

Osoby sprawdzające publikowane przez nas rankingi pożyczek pozabankowych mogą zauważyć, że firma SuperGrosz często gości na najwyższym stopniu podium. Ten pożyczkodawca wyróżnia się między innymi unikalną promocją. Pozwala ona osobom zaciągającym pożyczkę ratalną (4 miesiące - 48 miesięcy) na uniknięcie wszystkich kosztów w przypadku zwrócenia środków przed upływem 30 dni. Od niedawna firma SuperGrosz kusi również nową, całkowicie inną promocją. Postanowiliśmy omówić jej zasady. 

Terminowa spłata wystarczy do otrzymania 150 zł zwrotu 
Po przeanalizowaniu zasad nowej promocji SuperGrosz, można śmiało stwierdzić, że w tym przypadku nie ma mowy o żadnych „haczykach”. Promocyjny regulamin jest bowiem prosty i przejrzysty. Warto podkreślić, że nagroda od SuperGrosz o wartości 150 zł jest przeznaczona dla osób, które spełniły wszystkie poniższe warunki:

  • w czasie promocji „Zwrot 150 złotych” (trwającej do odwołania) zaciągnęły pożyczkę o wartości 1000 zł - 3000 zł na okres wynoszący od 6 miesięcy do 12 miesięcy (za pośrednictwem strony SuperGrosz - przedź do strony »)
  • nie skorzystały z prawa odstąpienia od umowy pożyczki ratalnej
  • spłaciły każdą z rat pożyczki nie wcześniej niż na 5 dni przed datą wynikającą z harmonogramu spłaty i nie później niż 5 dni po tej dacie

Jak nietrudno zauważyć, warunki nowej promocji SuperGrosz są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy tylko zaciągnięcie odpowiedniej pożyczki oraz jej spłata w terminie zbliżonym do harmonogramu. Oblicz ratę dla siebie »

Pozostałe warunki pożyczki SuperGrosz są nadal dobre
W nawiązaniu do nowej promocji wprowadzonej przez SuperGrosz warto nadmienić, że ten pożyczkodawca utrzymał swoją wcześniejszą promocyjną ofertę darmowej pożyczki dla nowych klientów. Zmianie nie uległy również pozostałe warunki pożyczek ratalnych oferowanych przez SuperGrosz. Ta firma nadal pożycza nawet 15 000 zł na 48 miesięcy. Warto podkreślić, że już za pierwszym razem można otrzymać aż 10 000 zł na 4 lata. Kolejną ważną kwestią jest relatywnie niski koszt pożyczek ratalnych SuperGrosz.pl i polityka wspomnianej firmy, która nie wymaga zaświadczeń o dochodach oraz podobnych dokumentów. Sprawdź ofertę SuperGrosz »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »