A A A
drukuj

Teraz możesz założyć działalność z Santander Bankiem Polska

Data publikacji: 2020.12.07 godz. 13:54
OCENA
4,8/5

Zakładanie jednoosobowej działalności gospodarczej nadal może przysporzyć trudności niektórym osobom. Warto zatem skorzystać z pomocy, którą oferuje Santander Bank Polska.

Fot: Santander Bank Polska - konto firmowe

Rejestrowanie działalności gospodarczej w Polsce, na pewno jest o wiele łatwiejsze niż chociażby 10 lat lub 20 lat temu. Odzwierciedlają to wyniki takich rankingów, jak chociażby Doing Business. Tym niemniej, niektóre osoby wciąż mają pewne problemy z założeniem firmy. Chodzi między innymi o wybór deklarowanego zakresu działalności oraz formy opodatkowania. Warto wiedzieć, że Santander Bank Polska pomaga rozwiać wątpliwości początkujących przedsiębiorców. Takie osoby dodatkowo mogą otworzyć Konto Firmowe Godne Polecenia w promocji z premią wynoszącą nawet 3000 zł. 

Wszystkie formalności rejestracyjne można załatwić w banku
Osoby zainteresowane pomocą Santander Banku Polska w zakładaniu firmy powinny wiedzieć, że skorzystanie z oferty tej instytucji wyklucza konieczność wizyty w urzędzie. Dzięki założeniu profilu zaufanego w bankowości online Santander Internet, będzie można łatwo złożyć wniosek o rejestrację nowej firmy. Taki profil zaufany później ułatwi załatwianie wielu urzędowych formalności.
Przed złożeniem wniosku o założenie działalności gospodarczej w Santander Bank Polska trzeba posiadać tam konto osobiste z usługami bankowości elektronicznej. Osoba rejestrująca działalność w Santander Bank Polska otrzyma automatycznie Konto Firmowe Godne Polecenia w „Promocji dla przedsiębiorców V”. Prowadzenie rachunku będzie bezpłatne przez 2 lata i umożliwi np. unikniecie problemów z fiskusem. Urzędy skarbowe bardzo niechętnie patrzą na firmy bez osobnego konta. Warto też wiedzieć, że nowy posiadacz Konta Firmowego Godnego Polecenia w promocji przez 2 lata nie zapłaci m.in. standardowe przelewy online, za obsługę karty debetowej oraz pobieranie gotówki z wszystkich bankomatów na świecie (pod warunkiem, że klient przy składaniu wniosku wyrazi zgody marketingowe), przelewy natychmiastowe BlueCash (pierwsze 10 miesięcznie) oraz kody autoryzacyjne SMS.
Trzeba podkreślić, że zakładanie działalności gospodarczej z Santander Bank Polska jest bardzo łatwe dzięki przejrzystemu wnioskowi oraz pomocy ekspertów reprezentujących InFakt. Pracownicy tej firmy specjalizującej się w obsłudze rachunkowej przedsiębiorstw, podpowiedzą między innymi, jaką formę opodatkowania najlepiej będzie wybrać. Do dyspozycji jest też poradnik przygotowany przez Santander Bank Polska. Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku poprzez bankowość online, początkujący przedsiębiorca może czekać na potwierdzenie rejestracji działalności w CEIDG (wysyłane e-mailem oraz SMS-em).

Nowe firmy otrzymają np. 2000 zł na ogłoszenia internetowe
Warto także wspomnieć, że przedsiębiorca wybierający rejestrację firmy z Santander Bank Polska uzyskuje dostęp do wielu korzyści. Chodzi między innymi o nawet 2000 zł na promowanie swoich ogłoszeń poprzez portal Sprzedajemy.pl (po 200 zł przez 10 miesięcy). Dodatkowo wspomniany bank zwraca 3% płatności kartą debetową - nawet po 150 zł miesięcznie przez pół roku. Dodatkowa premia (100 zł) czeka na firmy, które wybiorą terminal płatniczy w promocyjnej ofercie. To jeszcze nie wszystko, ponieważ Santander Bank Polska oferuje korzystne warunki różnych usług dla firm (np. leasingu, księgowości online oraz faktoringu). Dowiedz się więcej »

 

Advertisement

Komentarze

comments powered by Disqus