A A A
drukuj

Teraz pomożemy Ci znaleźć najlepszy faktoring!

Data publikacji: 2018.07.30 godz. 11:33
OCENA
5,0/5

Faktoring to usługa przydatna dla wielu firm. Teraz prezentujemy ją w naszej porównywarce i pomagamy wybrać najlepszą ofertę!

Fot: Porównywarka faktoringów eBroker.pl

Porównywarka eBroker.pl oprócz produktów finansowych przeznaczonych dla konsumentów, prezentuje również ciekawe oferty adresowane do firm. Przykładem są między innymi kredyty oraz konta firmowe. Od niedawna przedsiębiorcy mogą znaleźć w naszym serwisie informacje dotyczące jeszcze jednego produktu finansowego. Mowa o tak zwanym faktoringu. Usługi faktoringowe przydadzą się m.in. wszystkim przedsiębiorstwom, które mają problemy z płynnością finansową.
Przejdź do porównywarki faktoringów na eBroker.pl »

Mała firma też może otrzymać ciekawą ofertę faktoringu
Nowa funkcjonalność w serwisie eBroker.pl powinna zainteresować nie tylko właścicieli większych firm. Wielu przedsiębiorcom nadal wydaje się, że usługi faktoringowe są przeznaczone wyłącznie dla biznesów posiadających duże obroty. Sytuacja przedstawia się jednak inaczej. Duża konkurencja na rynku faktoringowym sprawiła, że pieniądze w zamian za niezapłaconą fakturę sprzedażową, obecnie może otrzymać również mała firma. Niewielkie biznesy cieszą się coraz większym zainteresowaniem firm faktoringowych, gdyż stanowią ciekawy obszar dla rynkowej ekspansji. Warto również pamiętać, że takie niewielkie przedsiębiorstwa często miewają kłopoty z niezapłaconymi fakturami sprzedażowymi. W przypadku małych firm, problemy z szybkim uzyskaniem płatności od klientów są szczególnie groźne i mogą uniemożliwiać np. zakup towarów oraz surowców. Sprawdź »

Sprzedawana faktura wcale nie musi mieć dużej wartości
Już po krótkim czasie od umieszczenia na eBroker.pl porównywarki usług faktoringowych, pojawiły się w niej ciekawe propozycje. Wymianę wystawionej faktury na pieniądze, oferują między innymi następujące przedsiębiorstwa specjalizujące się w faktoringu: SMEO, Finiata, inviPay, Fandla oraz Pragma. Warto podkreślić, że firmy prezentowane przez eBroker.pl, przewidują warunki faktoringu korzystne dla branży MSP. Przykładem jest np. niska minimalna kwota faktoringu (400 zł - 1000 zł) oraz możliwość otrzymania pieniędzy z faktury zaraz po jej sprzedaży.
Znajdź faktoring dla siebie i wymień fakturę na gotówkę »

 

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka przekorzystna w PEKAO S.A »