A A A
drukuj

U nich dostaniesz konto osobiste za 0 zł z premią 150 zł!

Data publikacji: 2018.02.05 godz. 14:16
OCENA
5,0/5

Tylko do 25 lutego 2018 trwa promocja konta osobistego 360° Banku Millennium, gdzie możesz zyskać nawet do 400 zł na Twoje konto. Samo konto, jak i cała akcja bonusowa zasługuje na zdecydowane wyróżnienie z paru powodów.

Fot: Konto 360 Banku Millennium z Bonusem.

Komfort przede wszystkim
Konto 360 Banku Millennium jest w tej chwili najlepszym rachunkiem osobistym według blogera Rekina Finansów. Bloger zwraca uwagę na wysoką jakość panelu klienta, aplikacji mobilnej i obsługi. Do tego Bank Millennium udostępnił najnowsze udogodnienia płatnicze np. BLIK i aktualne bramki płatności w Internecie, z którymi w innych bankach występują notoryczne problemy.
Co ciekawe konto osobiste wraz z kartą płatniczą może być całkowicie darmowe, przy warunkach, które z łatwością może spełnić każda pracująca osoba.

Ile zapłacisz za komfort?
Podsumujmy możliwe do uzyskania opłaty za konto 360° lub konto 360° Student

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów

Co zrobić aby konto była za 0 zł i do tego zainkasować 150 zł?
Wystarczy, że co miesiąc na Twoje konto będzie wpływać minimum 1000 zł z innego banku, a Ty wykonasz płatność kartą lub telefonem przynajmniej raz w miesiącu. Jeśli do 25 lutego złożysz wniosek o otwarcie konta, a w marcu i kwietniu spełnisz powyższe warunki, to na Twoje konto wpłynie 150 zł premii. Proste i jasne zasady, prawda?
To jednak nie wszystko, bowiem możesz otrzymać dodatkowo 50 zł za każde polecenie konta, maksymalnie 250 zł. Szczegóły I regulamin akcji znajdziesz na stronie bonusowej (sprawdź »).

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka przekorzystna w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »