A A A
drukuj

W Santander Bank Polska terminal płatniczy otrzymasz za darmo i z premią!

Data publikacji: 2021.05.18 godz. 11:24
OCENA
5,0/5

Od pewnego czasu banki mocno rywalizują o klientów firmowych potrzebujących konta dla swojej firmy i terminala płatniczego. Santander Bank Polska niedawno mocno przebił ofertę rywali, dlatego postanowiliśmy szczegółowo sprawdzić, jak wygląda obecna promocja tego banku. 

Fot: Terminal płatniczy

Wspólnie z ekspertami eBroker.pl przygotowaliśmy w ostatnim czasie kilka analiz i zestawień dotyczących aktualnej oferty kont firmowych oraz powiązanych z nimi terminali płatniczych. Taka sytuacja nie jest oczywiście przypadkowa. Na rynku widać bowiem sporą konkurencję związaną z ofertami rachunków i terminali. Niektóre krajowe banki oferują klientom znacznie więcej niż tylko standardowe korzyści gwarantowane przez program Polska Bezgotówkowa. Santander Bank Polska to przykład instytucji, której oferta znacząco przekracza rynkowy standard. Niedawna propozycja SBP dla małych i mikro przedsiębiorców znacząco przebiła oferty rynkowych rywali. Dlatego postanowiliśmy wyjaśnić, co dokładnie zaoferował jeden z trzech największych banków w Polsce. 

Santander Bank Polska zwalnia z abonamentu za terminal przez 21 m-cy
W ramach programu Polska Bezgotówkowa rodzimi przedsiębiorcy mogą liczyć na zwolnienie z opłat abonamentowych za terminal płatniczy przez 12 miesięcy. Dodatkowo uczestnik wspomnianego programu nie płaci prowizji za rozliczone transakcje (do 100 000 zł na jeden terminal w ciągu 12 miesięcy).
Klient Santander Banku Polska w ramach promocji może liczyć na dodatkowe zwolnienie z opłat abonamentowych trwające 9 miesięcy. To oznacza brak stałych płatności za terminal nawet przez 21 miesięcy. Dotychczas najlepsze propozycje konkurentów przewidywały analogiczny okres zwolnienia trwający 18 miesięcy. Co ważne, opisywana promocja dotyczy zarówno terminali stacjonarnych, jak i przenośnych. Mobilny terminal płatniczy klienci Santander Banku Polska nadal otrzymają za darmo na własność.

Firmy często korzystające z terminali dostaną bon na sprzęt
Dla swoich klientów firmowych Santander Bank Polska dodatkowo przewidział też promocję związaną z bonem Sodexo. Przewiduje ona przyznanie wspomnianego bonu o wartości 500 zł na zakupy w sklepach RTV Euro AGD. O taką kwotę wzbogaci się pierwszych 600 uczestników promocji, którzy w ciągu 3 miesięcy przy pomocy promocyjnych terminali osiągną obrót netto wynoszący min. 30 000 zł.
Wypełnij formularz kontaktowy i zawalcz o bon Sodexo »

Premia 400 zł za terminal to dodatkowy bonus dla firm
Po dokładniejszym sprawdzeniu oferty Santander Banku Polska dla firm okazuje się, że lista korzyści proponowanych przedsiębiorcom jest jeszcze dłuższa. Mianowicie, klient otwierający Konto Firmowe Godne Polecenia otrzyma dodatkowo 400 zł premii za nowy terminal płatniczy. Warunki uzyskania tej nagrody są bardzo łatwe do spełnienia. Trzeba między innymi aktywować terminal przed upływem 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.
Nowym posiadaczom Konta Firmowego Godnego Polecenia Santander Bank Polska proponuje też zwrot 3% wartości zakupów opłaconych kartą. Taka nagroda ma łączną wartość do 900 zł (maks. 150 zł miesięcznie przez 6 miesięcy). Wspomniany bank zapewnia też dwuletnie zwolnienie z najważniejszych opłat i prowizji za Konto Firmowe Godne Polecenia. Zwolnienie dotyczy między innymi kosztów prowadzenia rachunku i obsługi karty debetowej. Dowiedz się więcej o ofercie »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »