A A A
drukuj

Wiosenne promocje - możesz pożyczyć nawet 6 000 zł za darmo!

Data publikacji: 2017.05.26 godz. 12:19
OCENA
4,8/5

Firmy pożyczkowe intensywnie walczą między sobą o klientów. Dzięki temu można skorzystać z naprawdę ciekawych promocji, np. pożyczyć aż 6000 zł za darmo!

Fot: Darmowa pożyczka przez internet nawet do 6000 zł

Trudno nie zauważyć, że firmy pożyczkowe odczuły skutki niskiego bezrobocia oraz programu „500 Plus”. Wspomniane czynniki skutecznie ograniczyły zainteresowanie pożyczka pozabankowymi. Dla pożyczkodawców taka zmiana oznacza konieczność mocniejszego konkurowania o klienta. Dlatego systematycznie rosną kwoty darmowych chwilówek dla nowych klientów. Niektórzy pożyczkodawcy wprowadzają także inne promocje. Podczas aktualizowania danych w naszej porównywarce zauważyliśmy, że ostatnio pojawiło się kilka bardzo ciekawych ofert promocyjnych. Z myślą o osobach potrzebujących pieniędzy, postanowiliśmy dokładniej opisać te promocje, które wydają się najciekawsze.

Za darmo można przez Internet pożyczyć nawet 6000 zł na 30 dni
W pierwszej kolejności, warto zwrócić uwagę na dwie promocje dotyczące tradycyjnych pożyczek internetowych na krótki okres. W segmencie rynkowym takich chwilówek, liderem nadal pozostaje firma Vivus. Wspomniany pożyczkodawca niedawno zmienił swoją ofertę. Zmiany polegają między innymi na podniesieniu limitu darmowej pożyczki dla nowych klientów do 3000 zł. Równocześnie wzrosła też maksymalna kwota pożyczana przez Vivus.pl (do 7500 zł). Co ważne, zniknęły sztywne limity uzależniające wartość pożyczek od liczby wcześniejszych spłat. Teraz każda osoba, która spłaciła w Vivusie przynajmniej jedną pożyczkę, może wnioskować nawet o 7500 zł. Taka kwota również zostanie przyznana bez sprawdzania zaświadczeń o dochodach. Sprawdź ofertę Vivus »
W kontekście oferty Vivusa, trzeba wspomnieć o specjalnej wakacyjnej promocji. Nowi i stali klienci opisywanej firmy, po zaciągnięciu pożyczki (do 30 czerwca 2017 roku), otrzymają bon wakacyjny o wartości 500 zł. Taki bon do końca 2017 r. można wykorzystać na serwisie Fly.pl i obniżyć koszt swojego urlopu o 500 zł (dowiedz się więcej »). Mimo wprowadzenia specjalnej wakacyjnej promocji, Vivus nadal wypłaca 30 zł premii za pozyskanie każdego nowego klienta.

Równie interesująco przedstawia się promocyjna oferta serwisu SzybkaGotowka.pl. Wspomniany pożyczkodawca w ramach czasowej promocji, pożycza za darmo nawet 6000 zł! Warto wspomnieć, że każda osoba otrzymująca promocyjną chwilówkę, dodatkowo uzyska 50 zł. Tę kwotę można wydać na spłatę kolejnej pożyczki. Niezależnie od opisywanej promocji, SzybkaGotowka.pl nie wymaga zaświadczeń o dochodach i akceptuje wnioski pożyczkowe nawet od osób, które dopiero ukończyły 18 lat. Złóż wniosek i weź nawet 6 000 zł pożyczki »

Nowe promocje firm pożyczkowych (maj 2017 r.)
Pożyczka O promocji Sprawdź ofertę
Vivus.pl
Szybka Pożyczka
1. Darmowa pożyczka dla nowych klientów do 3000 zł.
2. Bon wakacyjny o wartości 500 zł dodawany do każdej pożyczki.
3. W ramach programu rekomendacyjnego, firma Vivus wypłaca 30 zł za pozyskanie nowego pożyczkobiorcy.
Złóż wniosek»
Szybka Gotówka
Pożyczka
1. Darmowa pożyczka dla nowych klientów do 6000 zł.
2. Nowy klient otrzymuje dodatkowo 50 zł na spłatę kolejnej pożyczki.
Złóż wniosek»
Provident
Pożyczka Dopasowana
Łączny koszt pożyczek trzymiesięcznych dla nowych klientów o wartości 1000 zł, 1500 zł i 2000 zł jest obniżony do 20%. Stali klienci mogą pożyczyć 1000 zł na 3 miesiące i oddać 1200 zł. Złóż wniosek»
Zaplo
Szybka Pożyczka
Terminowa spłata skutkuje niepobraniem odsetek i prowizji przy każdej co czwartej racie. Złóż wniosek»

Ciekawe oferty promocyjne dotyczą również pożyczek ratalnych
Po sprawdzeniu aktualnej oferty rynkowej, można również wskazać ciekawe promocje, które dotyczą pożyczek ratalnych (patrz powyższa tabela). Pierwszą interesującą propozycją jest promocyjna pożyczka od Providenta. Wspomniana firma obecnie oferuje trzymiesięczne pożyczki dla nowych klientów o wartości 1000 zł, 1500 zł i 2000 zł z łącznym kosztem wynoszącym tylko 20%. Stali klienci mogą natomiast pożyczyć przez Internet 1000 zł na 3 miesiące (kwota do zwrotu: 1200 zł). W przypadku pożyczek pozabankowych, taki poziom kosztów jest bardzo atrakcyjny.
Z oferty tańszego pożyczenia środków, mogą skorzystać również klienci firmy Zaplo (patrz wyżej). Wspomniany pożyczkodawca obecnie deklaruje, że osoby regularnie spłacające dług, otrzymają zwolnienie z odsetek i prowizji przy co czwartej racie (np. czwartej, ósmej i dwunastej). Taka promocja wydaje się atrakcyjna zważywszy na fakt, że Zaplo pożycza nawet 10 000 zł na 24 miesiące. Co więcej, pożyczka w Zaplo o wartości do 7000 zł jest dostępna bez zaświadczenia o dochodach. Po użyciu programu Instantor i weryfikacji danych z konta bankowego, Zaplo bez dodatkowych formalności pożycza nawet 10 000 zł. Pod tym względem, trudno znaleźć lepszą ofertę na całym rynku. Złóż wniosek o pożyczkę w Zaplo »

Komentarze

comments powered by Disqus

Skorzystaj z wiedzy ekspertów!

Bezpłatnie nasi eksperci przeanalizują dostępne oferty i przedstawią najlepszą propozycję dla Ciebie.
{{validationErrors.required}} {{validationErrors.email}}
  • Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank »
  • iKredyt w Getin Noble Bank »
  • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »
  • Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas »