A A A
drukuj

Wybór dobrej lokaty ma duże znaczenie

Data publikacji: 2018.05.30 godz. 13:56

artykuł sponsorowany

OCENA
5.0/5

Oferta lokat bankowych jest szeroka. Okazuje się jednak, że niewiele banków może zaoferować depozyt z oprocentowaniem ponad 2,00%. Taką propozycję ma m.in. BOŚ Bank.

Fot: Lokata bankowa w BOŚ Banku.

Liczba lokat proponowanych przez krajowe banki jest naprawdę bardzo duża. Przykładowa osoba, która zamierza przechować 20 000 zł przez 3 miesiące, będzie miała do wyboru ponad 60 różnych depozytów. Znacznie gorzej przedstawia się ich zyskowność. Połowa z nich nie zapewnia oprocentowania wyższego niż 1,30% w skali roku. Na szczęście można znaleźć również takie pozytywne wyjątki jak e-Lokata Na Plusie z BOŚ Banku.

E-Lokata na Plusie plasuje się w rynkowej czołówce …
Wyniki porównania lokat o wartości 20 000 zł i trzymiesięcznym okresie oszczędzania jednoznacznie wskazują, że promocyjna e-Lokata Na Plusie z BOŚ Banku plasuje się w ścisłej rynkowej czołówce pod względem zyskowności. Stawka oprocentowania wynosząca 2,80% dla kwoty od 1000 zł do 20 000 zł to obecnie jedna z najlepszych propozycji, która zapewnia miejsce na rynkowym podium. Duża różnica w stosunku do przeciętnego oprocentowania trzymiesięcznych lokat (1,30%), znacząco wpływa na poziom odsetek. Posiadacz e-Lokaty na Plusie po zdeponowaniu 20 000 zł przez trzy miesiące, może zarobić 113,40 zł w ramach odsetek (już po odliczeniu podatku Belki). W przypadku lokaty z oprocentowaniem 1,30%, analogiczny zysk odsetkowy wyniósłby tylko 52,65 zł.

Promocyjną lokatę z BOŚ Banku założymy przez Internet
Warto wspomnieć, że wysokie oprocentowanie nie jest jedyną zaletą lokaty oferowanej przez BOŚ Bank. Na uwagę zasługuje również fakt, że e-Lokata Na Plusie jest dostępna dla deponentów nieposiadających konta osobistego w BOŚ Banku. Ten atut docenią wszystkie osoby, które nie chcą posiadać dodatkowego rachunku bankowego. Do skorzystania z oferty dotyczącej e-Lokaty Na Plusie, wystarczy tylko status nowego klienta w BOŚ Banku.
Możliwość załatwienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu, na pewno zwiększa atrakcyjność e-Lokaty na Plusie. Wspomniany depozyt można założyć poprzez bezpieczny wniosek znajdujący się na stronie internetowej BOŚ Banku. Po zawarciu umowy online, nowy klient banku musi tylko przelać środki (1000 zł - 20 000 zł) na utworzony rachunek lokaty. Później można już tylko czekać na kapitalizację odsetek. Otwórz e-Lokatę przez Internet »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »