A A A
drukuj

Z Alior Bankiem można łatwo zainwestować w fundusze

Data publikacji: 2017.11.08 godz. 11:58

artykuł sponsorowany

OCENA
5,0/5

Rekordowo niskie oprocentowanie lokat zwiększa zainteresowanie funduszami inwestycyjnymi. Przed wyborem właściwego rozwiązania warto skorzystać z pomocy specjalistów Alior Banku.

Fot: Fundusze inwestycyjne Alior Banku.

Już od pewnego czasu, można zauważyć spadek wartości lokat w polskich bankach. Środki wycofywane z takich depozytów, nierzadko trafiają na rynek kapitałowy albo rynek nieruchomości. Osoby rezygnujące z lokat, często wybierają fundusze inwestycyjne jako rozwiązanie, które pomoże im w pomnożeniu oszczędności. Takie fundusze rzeczywiście mogą być ciekawym wyborem, ale wymagają pewnej wiedzy. Dlatego posiadacze kapitału, którzy nigdy wcześniej nie kupowali jednostek funduszy inwestycyjnych, powinni skorzystać z pomocy specjalistów. Sprawdź ofertę Alior Banku »

Nowa oferta Alior Banku z pewnością jest odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie zakupem jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych. Wspomniany bank w ramach swojego biura maklerskiego proponuje daleko idącą pomoc w inwestowaniu. Ta pomoc polega na aktualizowaniu składu funduszu inwestycyjnego, który wcześniej zakupił klient (w oddziale biura maklerskiego albo przez Internet). Eksperci z biura maklerskiego Alior Banku najpierw oceniają, jaki rodzaj funduszu jest najbardziej odpowiedni dla ich klienta, a później samodzielnie zajmują się wyznaczeniem strategii inwestycyjnej, która zapewni najwyższe zyski. Taka usługa jest dostępna nawet w przypadku inwestycji o niewielkiej wartości (od 200 zł). Osoby zainteresowane opisywaną pomocą Alior Banku w inwestowaniu, mogą podać swoje dane kontaktowe poprzez bezpieczny formularz internetowy, który dostępny jest tutaj »

Niniejszy artykuł  ma charakter wyłącznie promocyjny opublikowany na zlecenie Biura Maklerskiego Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa. Nie stanowi oferty nabycia instrumentów finansowych, w szczególności oferty publicznej. Inwestycje obarczone są ryzykiem utraty całości lub części zainwestowanych środków.

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank »
  • iKredyt w Getin Noble Bank »
  • Konto dla młodych Mobi w ING Bank Śląski »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »