AXA DIRECT

Adres siedziby:
Avanssur S.A. Oddział w Polsce (AXA DIRECT)

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Infolinia AXA Direct:
22 599 9522

(183 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o AXA DIRECT

użytkownik
~ Dorota  •  2019-02-19
Mialam 2 stluczki nie z mojej winy. W kazdym przypadku obsluga byla sprawna i profesjonalna. Pieniadze na koncie mialam do 2 tygodni.
użytkownik
~ Beti  •  2019-02-07
Nie polecam bardzo nie polecam na wypłatę odszkodowania Czekam już prawie pół roku Aczkolwiek w mailu zostałam poinformowana że już wypłata wyszła jest to jedno wielkie oszustwo na infolinię jak pracują osoby które w ogóle o niczym nic nie wiedzą ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Joanna  •  2019-01-30
Nie polecam. Po zakończeniu płacenia składek (III filar) przetrzymują pieniądze jeszcze miesiąc.
użytkownik
~ amargo  •  2019-01-25
Nie polecam. Ubezpieczałam się w AXA przez lata.. dopóki faktycznie nie potrzebowałam skorzystać z ich pomocy. Będąc za granicą, zostałam okradziona - na moich oczach włamano się do zamkniętego samochodu, obok którego stałam i skradziono nasze ple... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Niezadowolony klient  •  2019-01-21
Zgłosiłem szkode po czym żadnej odpowiedzi od Axa, dzowniacąc do nich cały czas zlewają i informują że nie są w stanie udzielić żadnych informacji. 0/5 nie polecam nikomu ! Nigdy więcej nie skorzystam
użytkownik
~ Jurka  •  2019-01-16
Odradzam. Od ponad pół roku staram się o uznanie roszczenia, pomimo telefonów i licznych e-maili nadal nie mogę uzyskać informacji, czy zgłoszenie zostało już rozpatrzone (zgodnie z umową powinno to nastąpić w przeciągu 30 dni od zgloszenia). Żena... zobacz całą opinię »