AXA DIRECT

Adres siedziby:
Avanssur S.A. Oddział w Polsce (AXA DIRECT)

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Infolinia AXA Direct:
22 599 9522

(183 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o AXA DIRECT

użytkownik
~ Włodek  •  2019-01-02
28 grudnia 2018 r złapałem gumę na ekspesówcę koło Lublina. Mam ubezpieczenie OC+AC z Assistance Super od Axy (zakupiłem przez mBank). Zadzwoniłem na infolinię, wciągu godziny przyjechała laweta i taksówka (dla pasażerów). Zawieziono do wulkanzac... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Michał  •  2018-12-07
Likwidacja szkody z OC sprawcy. Wszystko szło nawet dobrze do czasu jak okazało się, że auto z naprawy nie będzie wydane w piątek jak pierwotnie założono tylko w poniedziałek. AXA odmawia przedłużenia zgody na wynajem auta zastępczego i weekend ma... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Wku...ony   •  2018-12-05
To towarzystwo AXA ta jakaś kpina, oczywistą sprawę badają 70 dni bez efektu, zaniżaja, wartości uszkodzonego pojazdu oraz rzeczy wg własnych kalkulacji bez jakiegokolwiek wytłumaczenia. Celowo wydłużaja sprawę aby zmiękczyć klienta. Surowo odr... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kaso  •  2018-12-02
nie polecam ciągłe problemy z mailami i smsami, w których powiadamiają o ściągnięciu jakiś polis i składek, które niby system wysyła przez pomyłkę, ale wszystko trzeba wyjaśniać co kosztuje sporo czasu,
użytkownik
~ asdff  •  2018-12-02
nie polecam, [Moderacja] podajesz im przebieg auta a rok później okazuje się, że zawyżyli o 100 tyś km, jeśli już dojdzie do wypadku życzę powodzenia w załatwianiu spraw, rok trwał zwrot pieniędzy po wypadku,
użytkownik
~ pako  •  2018-11-30
Nie polecam Pewnego dnia chciałem obliczyć sobie OC wyszło mi ponad 600 zł. Na drugi dzień, przechodziłem w centrum handlowym obok agenta ubezpieczeń, wstąpiłem aby mi obliczył składkę, najtańsza wyszła blisko 800 zł tego samego dnia obliczyłem... zobacz całą opinię »