Ferratum Bank

(82 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Ferratum Bank

użytkownik
~ KLIENT  •  2019-05-29
WITAM! PRÓBOWAŁEM WZIĄĆ U NICH POŻYCZKĘ NISKĄ NA 30 DNI.NIESTETY PO WPŁACIE 1 GROSZA DALEJ CZEKAŁEM I MYŚLAŁEM ŻE BĘDZIE SZYBKI PRZELEW PRZEZ TRUSTLY ALE NAWET NIE BYŁO ZLECENIA WYPŁATY KWOTY DLA MNIE.ZAMKNĄŁEM UMOWĘ BY CZASU NIE TRACIĆ BO GDZIE ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Daniel 325  •  2019-05-14
Dziwna firma miałem przez nich już dwie pożyczki i terminowo splacalem. Dzwonię o trzecia a facet na infolinii mówi do mnie ze nie że mną rozmawia tylko z moją była dziewczyna no zatkało mnie co za idiota szok. Nigdy jeszcze nic takiego mnie nie s... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marina  •  2019-04-08
Witam..Niestety, gdybym nie musiała to nigdy,ale to przenigdy nie wzięłabym u nich pozyczki. Niestety los nie dał mi wyboru. Wszystko ok gdy sie bierze,ale nie daj Boze gdy sie spoźnisz ze spłatą raty. Nekanie, brak mozliwosci ugody, bardzo niemił... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lilka  •  2019-03-13
To moja czwarta pozyczka kazda byla w innej firmie zawsze na okres 30 dni. Mam porownanie i pozostale 3 firmy byly w porownaniu do ferratum na prawde super. Akceptacja wniosku dosc szybko jednak zaksiegowanie przelewu czekam druga dobe.... za kazd... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Klient   •  2019-03-05
Spłacam regularnie pożyczkę, niestety dostaję korespondencję gdzie firma Ferratum grozi mi wypowiedzeniem umowy ze względu na brak spłaty. Gdy próbuje się dowiedzieć z czego wynika, że wypowiadają mi umowę Panie, które odbierają telefon są nieuprz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ zenada  •  2018-10-29
Bardzo nieprofesjonalna obsługa klienta, zakłamuje informacje, straszy windykacją przy 4-10 dniach opóźnienia po zapytaniu o termin spłaty (mimo że wie o systemie odsetkowym?). Prośba była o przesunięcie terminu z końca miesiąca na początek miesią... zobacz całą opinię »