Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o TAX CARE

użytkownik
~ Michal c  •  2019-12-09
jako klient dla mnie to tragedia. za wszystko opłaty, zero kontaktu, w momencie rezygnacji okres wypowiedzenia przedluzaja sobie o kolejny miesiąc nikt nie chce wytłumaczyć czemu, nagle sprzedają dług złodzieja z vendix ktorzy bezprawnie powyzszaj... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Biuro Rachunkowe  •  2019-11-14
Uważajcie na tą firmę! Oszukują nie tylko klientów, ale i biura rachunkowe, które namówili do "współpracy". Współpraca miała być korzystna dla biur partnerskich, darmowa z obu stron, natomiast obecnie nasłali na mnie firmę windykacyjną VINDIX, któ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mateusz  •  2019-11-08
Jednym słowem MASAKRA. Przez 5 lat współpracy 7 księgowych/księgowe. Firma błędnie naliczyła podatek dochodowy na kwotę 25 tys złotych. Powód cofnęli mi FV leasingu należącego do IDEA BANKU :) z ostatnich 5 lat. Porażka. Po za tym nie polecam to j... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Magi  •  2019-09-26
Współpraca przebiegała pomyslnie dopóki nie zlikwidowali oddziału w moim mieście tj marzec 2019. Teraz nie mogę odzyskać dokumentow za ten rok
użytkownik
~ Pawel  •  2019-08-08
Nie polecam. Problem się skontaktować, nie chętnie udzielają informacji. Sztywne typowe corpo z cennikiem 1.5 razy wyższym niż w innych firmach. Dostaliśmy karę grzywną z US jako skutek współpracy z nimi. Polecam znaleść jakąkolwiek mniejszą firme zamiast tej.
użytkownik
~ Nikola  •  2019-07-28
Współpraca z Tax Care układa mi się dobrze, korzystam od dwóch lat, mam abonament na księgowość- wszystko online, w terminie, zawsze mogę liczyć na poradę. Dokupiłam sobie pakiet medyczny w dobrej cenie.