Leasing 75 000 zł na 24 rat przy 10% wpłaty własnej

Porównanie ofert leasingu

Leasing jest jednym z najpopularniejszych źródeł finansowania polskich firm. Decyduje się na niego coraz więcej przedsiębiorców, nawet Ci mikro - prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Ze względu na fakt, że produkt ten dzieli się na dwie główne kategorie: leasing finansowy i leasing operacyjny warto skontaktować się z doradcą finansowym celem wybrania najbardziej korzystnej formy umowy.

rozwiń »
zwiń »

Właściciele firm najczęściej szukają finansowania pojazdów, dlatego najpopularniejszym produktem tego typu jest leasing samochodowy. Polega on na "wynajmowaniu" od leasingodawcy samochodu. Po zakończeniu opłacania rat leasingowych przedsiębiorca ma pierwszeństwo do wykupu pojazdu jako osoba fizyczna za symboliczną "złotówkę"!

Zobacz więcej:

13 ofert leasingu

Raiffeisen PolbankLeasing operacyjny, finansowy lub zwrotny Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank - leasing Warunki Używane samochody: TAK
Maks. wiek pojazdu w chwili zakończenia umowy: 10 lat
Szczegóły
  • Opłata wstępna: od 0 do 45%
  • Proc. uproszczona: nie
  • Okres leasingu: od 2 do 5 lat

mLeasingmLeasing mAuto

mLeasing - leasing Warunki Używane samochody: NIE
Maks. wiek pojazdu w chwili zakończenia umowy: 4 lat
Szczegóły
  • Opłata wstępna: od 0 do 20%
  • Proc. uproszczona: tak
  • Okres leasingu: od 2 do 4 lat

wezleasing.plLeasing dla firm

wezleasing.pl - leasing Warunki Używane samochody: TAK
Maks. wiek pojazdu w chwili zakończenia umowy: 10 lat
Szczegóły
  • Opłata wstępna: od 0 do 45%
  • Proc. uproszczona: nie
  • Okres leasingu: od 2 do 7 lat

Leasing nie jest dla Ciebie? Równie popularnymi produktami służącymi do finansowania pojazdu i sprzętu są kredyty gotówkowe (zobacz porównywarkę pożyczek gotówkowych ») oraz kredyty samochodowe (zobacz porównywarkę kredytów samochodowych »). Niemniej jednak leasing jest najłatwiejszym źródłem finansowania dostępnym dla firm. Nie jest to tradycyjny kredyt bankowy. Obciążenie z tytułu rat leasingowych nie obniża zdolności kredytowej, ponieważ zobowiązanie tego typu nie jest wpisywane do rejestru BIK.

rozwiń »
zwiń »

Z doświadczenia wiemy, że leasingodawcy, do których klienci zgłaszają się najczęściej to Raiffeisen Leasing Polska SA, VB Leasing (Volkswagen Bank Leasing), PKO Leasing oraz Europejski Fundusz Leasingowy (EFL). Warto zwrócić również uwagę na firmy zajmujące się pośrednictwem z uzyskiwaniu leasingu, takie jak np. Net4Car.

Dowiedz się więcej o zasadach przygotowania tego zestawienia w zasadach plasowania na eBroker.pl »