A A A
drukuj

BPH pomoże w połączeniu kilku kredytów w jeden

Data publikacji: 2016.06.22 godz. 12:14
OCENA
2.8/5

Kredyt konsolidacyjny znajdziemy, między innymi, w ofercie BPH. Propozycja BPH jest szczególna ze względu na stałe oprocentowanie w całym okresie kredytowania. Klient może być pewny, że jego raty nie wzrosną.

Fot: Konsolidacja pozwoli na uzyskanie dodatkowych środków

Dziki konsolidacyjnemu kredytowi gotówkowemu, można połączyć kilka różnych zobowiązań (np. kredytów gotówkowych lub samochodowych). W ramach tzw. konsolidacji zobowiązań, bank spłaca poprzednie długi klieni i zwykle zapewnia lepsze warunki spłaty połączonego zobowiązania. Konsolidacja jest szczególnie korzystna dla osób, które np. zaciągnęły kredyty gotówkowe ze stałym i wysokim oprocentowaniem. Obecnie niezmienna stawka oprocentowania jest bardzo korzystnym wariantem, gdyż stopy procentowe NBP osiągnęły rekordowo niski poziom. Ze względu na spodziewany wzrost inflacji, zmienne oprocentowanie kredytów wkrótce powinno wzrosnąć. Klienci BPH nie muszą się obawiać takiej sytuacji, bo bank w ramach konsolidacji zapewnia im stałą wysokość raty. Sprawdź, o ile obniżą się Twoje zobowiazania po konsolidacj. Zamów rozmowę z doradcą »
Konsolidacyjna oferta BPH jest bardzo szeroka, gdyż ten bank może połączyć długi wynikające z kredytu gotówkowego, kredytu samochodowego, kredytu ratalnego lub innego kredytu konsolidacyjnego. Możliwe jest także przeniesienie jednego kredytu do BPH i jego spłacanie na korzystniejszych warunkach. W takim przypadku, ma miejsce tzw. refinansowanie zadłużenia. Bank BPH podobnie jak inni konkurenci, przewiduje również możliwość pożyczenia pewnej sumy na bieżące cele konsumpcyjne. Taki kolejny kredyt gotówkowy, jest wliczany do spłat skonsolidowanego zadłużenia. Nawet po zaciągnięciu dodatkowego zobowiązania, nowa rata może być mniejsza od sumy poprzednich płatności (ze względu na niższe oprocentowanie oraz dłuższy okres spłaty). Dodatkowym atutem kredytu konsolidacyjnego z BPH, jest łatwość w planowaniu domowych finansów i obsłudze długu. Jedną ratę spłaca się znacznie łatwiej, niż kilka innych zobowiązań z różnych banków.
Warto wspomnieć, że BPH może skonsolidować nawet długi o łącznej wartości 200 000 zł. W przypadku agencji współpracujących z bankiem, analogiczny limit wynosi 100 000 zł. Z doradcą oferującym kredyt konsolidacyjny w BPH, można umówić się za pośrednictwem internetowego formularza.
Wypełnij formularz i weź nawet 200 000 zł kredytu »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloDom Zielona Hipoteka w VeloBank »