A A A
drukuj

Getin Bank ma proste i darmowe konto dla młodych

Data publikacji: 2017.10.19 godz. 11:21

artykuł sponsorowany

OCENA
4.2/5

Wiele młodych osób poszukuje konta osobistego z bardzo prostymi zasadami. Teraz taki rachunek oferuje Getin Bank.

Fot: Konto Proste Zasady od 18. Do 26. lat.

Młode osoby szukające nowego rachunku osobistego, mają bardzo różne preferencje. Wśród nich znaleźć możemy darmowe prowadzenie rachunku, czy też wypłaty gotówkowe ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nowa propozycja Getin Banku, na pewno przypadnie wielu osobom do gustu.

Młody klient nie płaci za Konto Proste Zasady
W przypadku nowego konta osobistego z oferty Getin Banku (Konta Proste Zasady od 18 do 26 lat), nazwa na pewno odpowiada charakterowi oferty. Konto Proste Zasady rzeczywiście wydaje się takim produktem bankowym, którego zasady zrozumie każdy. Prowadzenie tego konta jest zupełnie bezpłatne (bez dodatkowych warunków) dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia. Po ukończeniu 26 lat, wystarczy zrobić jedną płatność kartą lub BLIKiem w miesiącu, by dalej mieć konto za 0 zł. Otwórz konto i korzystaj za darmo »

Posiadacz nowego konta nie zapłaci za wypłaty bankomatów i kartę
Wiele osób zainteresowanych nową ofertą Getin Banku, może się zastanawiać, czy korzystne warunki dotyczą też karty debetowej. Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Wszyscy posiadacze Konta Proste Zasady (niezależnie od wieku i aktywności), nie zapłacą za miesięczną obsługę karty płatniczej. Taka sama zasada dotyczy bezpłatnych wypłat gotówkowych z bankomatów w Polsce oraz darmowych przelewów zlecanych przez bankowość internetową lub mobilną.
Warto wspomnieć, że młody posiadacz Konta Proste Zasady, może również skorzystać z programu rabatowego (np. 10% zniżki w Cinema City) i korzystnej oferty lokowania środków na koncie oszczędnościowym (oprocentowanie nawet 2,7%). Sprawdź szczegóły »
Zobacz nasz ranking kont osobistych, który wygrało Konto Proste Zasady 18 - 26 lat »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »