A A A
drukuj

Jak firma dodatkowo może zarobić 1100 zł?

Data publikacji: 2021.01.04 godz. 14:47
OCENA
3,0/5

W przypadku kont osobistych, coraz trudniej o wysokie premie. Inna sytuacja dotyczy rachunków firmowych. Opisujemy propozycję z premią 1100 zł i terminalem za darmo.

Fot: Konto firmowe z premią do 1 000 zł.

Niedawne rankingi eBroker.pl potwierdziły, że pomimo kryzysu banki nadal dość często oferują konta powiązane z premiami. Chodzi zarówno o konta osobiste, jak i konta firmowe. Różnica polega na tym, że w przypadku rachunków firmowych bonusy są znacznie większe. Problemu nie stanowi uzyskanie premii wynoszącej np. 300 zł - 500 zł. Posiadaczom kont osobistych trudno już „zgarnąć” takie bonusy. Eksperci eBroker.pl zwracają uwagę, że jeden z banków wciąż proponuje firmom premię na poziomie 1100 zł i dodatkowo zapewnia półtoraroczne zwolnienie z opłaty za dzierżawę terminalu płatniczego. Warto bliżej przyjrzeć się tej propozycji. 

Dodatkowe pieniądze otrzymamy m.in. za terminal …
Łączna premia na poziomie 1100 zł bez wątpienia jest wysoka. Warto wiedzieć, że w ramach promocji „1 100 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę”, Bank Pekao zapewnia możliwość otrzymania tak wysokiej kwoty w związku z kilkoma czynnościami. Do uzyskania 300 zł wystarczy założenie przez Internet Konta Przekorzystnego Biznes i spełnienie następujących warunków aktywności:

  • przelew do ZUS-u na kwotę min. 100 zł miesięcznie przez 3 miesiące
  • przynajmniej jedna transakcja bezgotówkowa o wartości 50 zł w trakcie 3 miesięcy
  • co najmniej jeden przelew (inny niż do ZUS-u) o wartości min. 200 zł przez aplikację mobilną w terminie 3 miesięcy

Dodatkowo Bank Pekao wypłaca nagrody za umowę o terminal płatniczy (+200 zł), transakcje wymiany walut (+200 zł), wybór kredytu z poręczeniem (BGK de-minimis, EFI COSME, EFI EaSI) lub karty kredytowej (+300 zł) oraz za otwarcie firmy za pośrednictwem wniosku w Pekao (+100 zł). Pierwszy z wymienionych wariantów jest szczególnie ciekawy dla firm, które chcą skorzystać z oferty Pekao w programie Polska Bezgotówkowa. Do standardowych korzyści z tego programu, czyli rocznego zwolnienia z opłaty za dzierżawę terminalu i prowizji za płatności „kartowe”, bank Pekao dodaje sześciomiesięczną dzierżawę urządzenia płatniczego za darmo. Premia w programie poleceń konta (do 1500 zł) stanowi natomiast dodatkową szansę na powiększenie firmowych korzyści. Sprawdź szczegóły »

Pekao łatwo zwalnia z miesięcznych opłat za rachunek
Analitycy eBroker.pl przypominają również, że klient Pekao SA może łatwo uniknąć comiesięcznych kosztów prowadzenia rachunku firmowego. Właśnie dlatego Konto Przekorzystne Biznes zajmuje wysokie miejsca w rankingach. Wspomniany rachunek nie wygeneruje miesięcznych kosztów prowadzenia między innymi wtedy, gdy klient otrzyma wpływy o wartości min. 2000 zł/m-c lub wykona jeden przelew miesięcznie do ZUS-u albo urzędu skarbowego. Z kolei do uniknięcia kosztów dotyczących obsługi karty debetowej wystarczy wykonanie płatności bezgotówkowych na sumę co najmniej 300 zł miesięcznie. Otwórz Konto Przekorzystne Biznes przez internet »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »