A A A
drukuj

Jak korzystne jest Konto Przekorzystne banku Pekao?

Data publikacji: 2020.05.27 godz. 10:17
OCENA
3,7/5

Niedawno zmieniła się oferta Konta Przekorzystnego od Pekao SA. Sprawdziliśmy, czy po zmianach ten rachunek wciąż jest tak samo atrakcyjny dla nowych klientów.

Fot: Konto Przekorzystne Pekao SA

Bank Pekao pod względem liczby klientów i prowadzonych kont osobistych, na pewno zalicza się do ścisłej krajowej czołówki. Od pewnego czasu jest on również jednym z liderów, jeżeli chodzi o atrakcyjność rachunków osobistych. Wprowadzenie do oferty Konta Przekorzystnego sprawiło, że bank spod znaku żubra przyciągnął wielu nowych klientów. Niedawno wspomniane konto z Pekao doczekało się kilku zmian. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jak Konto Przekorzystne wygląda w nowej odsłonie. 

Teraz Konto Przekorzystne zapewnia 250 zł premii
Niedawne zmiany w ofercie Konta Przekorzystnego dotyczą przede wszystkim premii dla nowych klientów. Osoby otwierające wspomniane konto przez Internet, obecnie mogą otrzymać nawet 250 zł premii. Na tę kwotę składa się bonus za aktywność, nagroda za polecanie rachunku krewnym lub znajomym oraz premia na zakupy przez Internet.

Nagroda za aktywność (100 zł) jest łatwa do otrzymania. Aby ją uzyskać, posiadacz Konta Przekorzystnego do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu rachunku i w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, powinien spełnić warunki aktywności. Mianowicie co miesiąc trzeba zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł, wykonać jedną transakcję kartą lub aplikacją PeoPay oraz zalogować się do aplikacji PeoPay. Takie warunki nie wydają się trudne do spełnienia.

Jeszcze łatwiej można otrzymać 50 zł na zakupy online. W tym celu trzeba jedynie przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwilę. Dodatkowe 100 zł zarobimy za skuteczne polecanie opisywanego konta. Powiązana z Kontem Przekorzystnym Lokata PeoPay daje natomiast szansę na wysokie odsetki. Zapewnia ona oprocentowanie wynoszące 3,00% (do sumy 10 000 zł) przez trzy kolejne miesiące. Otwórz Konto Przekorzystne i odbierz do 250 zł premii »

Pozostały wszystkie zalety Konta Przekorzystnego
Warto podkreślić, że mimo pewnych zmian w ofercie Konta Przekorzystnego, nadal posiada ono wszystkie liczne zalety, które już od pewnego czasu doceniają klienci. Przykład stanowi możliwość bardzo łatwego zwolnienia z miesięcznej opłaty za prowadzenie wspomnianego konta (dla osób powyżej 26 roku życia). Wystarczy do tego jedynie wpływ minimum 500 zł miesięcznie oraz jedna transakcja wykonana kartą debetową lub BLIK-iem. Co ważne, opisywane konto wciąż zapewnia preferencje dla osób poniżej 26 roku życia (np. bezwarunkowe prowadzenie za darmo). Warto również dodać, że Konto Przekorzystne teraz gwarantuje bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich zagranicznych bankomatów. To bardzo dobra wiadomość w kontekście zbliżających się wakacji. 
Załóż Konto Przekorzystne online »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »