A A A
drukuj

Jak można płacić mniej za prąd?

Data publikacji: 2014.08.18 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
4,1/5

Posiadacze konta Getin UP teraz mogą zyskać nawet 400 zł. Jak zdobyć te pieniądze?

Fot: Getin Up

"summary">Przestań tracić pieniądze w banku!
Załóż zarabiające konto 

Osoby posiadające konto osobiste Getin UP mają kilka możliwości osiągnięcia sporych zysków. Obecnie ten rachunek zapewnia częściowy zwrot kosztów zakupu paliwa, sześć miesięcznych nagród za aktywne korzystanie z karty debetowej (6 x 50 zł) oraz dodatkowe bonusy w programie „Mój Bank”. W lipcu b.r. Getin Bank wprowadził jeszcze jedną interesującą promocję. Jej uczestnicy zapłacą mniej za prąd oraz codzienne zakupy.

Na rachunkach i zakupach klient banku zaoszczędzi 400 zł

Nowa promocja Getin Banku to efekt współpracy z wiodącym dostawcą energii elektrycznej - spółką ENEA. Klienci wspomnianej firmy mogą zapłacić mniej za prąd. Ich roczna oszczędność wyniesie nawet 200 zł. Getin Bank nie zapomniał również o osobach, które korzystają z usług innych dostawców energii elektrycznej. W ramach zupełnie odrębnego systemu bonusów mogą one otrzymać zwrot za zakupy wykonane kartą debetową (do 200 zł). Taka nagroda przysługuje również posiadaczom ROR-ów, którzy otrzymują zwrot za rachunki wystawiane przez firmę ENEA.

W opisywanej promocji („Konto z Energią”) mogą uczestniczyć nowi użytkownicy Konta UP. Od początku uczestnictwa w promocji Getin Bank może im wypłacić dwie odrębne nagrody:

 • zwrot 15% kosztów zakupu energii elektrycznej od firmy ENEA (do 200 zł w trakcie pierwszych dwunastu miesięcy od aktywacji konta Getin UP)
 • zwrot  5% za transakcje bezgotówkowe, które zostały wykonane kartą debetową (do 200 zł w trakcie pierwszych dwunastu miesięcy od aktywacji konta Getin UP, miesięczny limit zwrotu to 20 zł)

W przypadku zwrotu za zakupy Getin Bank wymaga, aby klient w danym miesiącu wykonał przynajmniej pięć transakcji kartą debetową (o dowolnej wartości).

Każdorazowo posiadacz konta Getin UP może otrzymać dowolną z dwóch nagród lub obie jednocześnie. Osoby, które chcą uzyskać częściowy zwrot kosztów zakupu energii elektrycznej mają do wyboru cztery warianty płatności:

 • przelew wykonany w ramach bankowości internetowej
 • przelew wykonany w ramach bankowości mobilnej 
 • polecenie zapłaty
 • przelew wykonany po zeskanowaniu kodu QR, który widnieje na rachunku

Niezależnie od wybranej formy zapłaty Getin Bank do połowy kolejnego miesiąca zwróci 15% kosztów zakupu energii elektrycznej. W trakcie piętnastu dni jest też wypłacana premia za płatności kartą debetową.

Posiadaczom Konta UP Getin proponuje też inne korzyści!

Promocja „Konto z Energią” łączy się z Pakietem Korzyści „Mój Bank”. Wspomniany pakiet jest dostępny również dla osób, które nie kwalifikują się do udziału w najnowszej promocji Getin Banku (np. ze względu na otwarcie konta osobistego po 1 czerwca 2013 r.).

Pakiet Korzyści „Mój Bank” to program, który premiuje lojalnych klientów Getin Banku. Jego uczestnicy mogą liczyć na następujące nagrody:

 • zwrot 2% wartości poleceń zapłaty, które dotyczą rachunków domowych (maksymalna wartość zwrotu to 30 zł/m-c)
 • brak opłat miesięcznych za prowadzenie konta oraz obsługę karty kredytowej
 • zwrot pobranych prowizji za wypłatę gotówki ze wszystkich krajowych bankomatów (przy pomocy karty debetowej)
 • zwrot pobranych opłat za powiadomienia SMS (usługa SMS Info Pakiet Podstawowy)
 • zwrot 2% transakcji bezgotówkowych, które zostały rozliczone przy pomocy karty kredytowej (maksymalna wartość zwrotu to 30 zł/m-c)
 • podwyższenie oprocentowania na koncie oszczędnościowym o 1 punkt procentowy
 • zwrot 1% rat kredytowych, które zostały zapłacone zgodnie z ustalonym harmonogramem

Otwórz rachunek i skorzystaj z wybranej promocji 

Na szczególną uwagę zasługuje pierwsza z wymienionych nagród. Dzięki niej klienci Getin Banku mogą płacić rachunki niższe nawet o 560 zł. Bardzo istotne jest to, że zwrot wypłacany w ramach Pakietu Korzyści „Mój Bank” dotyczy wszystkich rachunków za media (niezależnie od firmy, która je wystawia).

Z opisywanego pakietu mogą korzystać wszyscy posiadacze kont osobistych w Getin Banku, którzy otworzą rachunek oszczędnościowy, zapewnią regularne wpływy na swój ROR (min. 1000 zł/m-c) i wykonają kartą debetową transakcje o minimalnej wartości (300 zł/m-c).

Dowiedz się więcej o Pakiecie Korzyści „Mój Bank” »

Komentarze

comments powered by Disqus
 • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
 • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
 • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »