A A A
drukuj

Kredyt na samochód bez wkładu własnego? Tak, ale nie wszędzie!

Data publikacji: 2016.07.05 godz. 17:04
OCENA
5.0/5

Getin Bank jest jednym z niekwestionowanych liderów na krajowym rynku kredytów samochodowych. Klienci Getina mogą pożyczyć pieniądze na 100% wartości auta oraz dodatkowe wyposażenie. Decyzja kredytowa jest wydawana nawet w 2 godziny.

Fot: Kredyt na auto nowe lub używane

Osoby planujce zakup nowego lub używanego samochodu na kredyt, nie mają obecnie zbyt dużego wyboru. Odpowiednią ofertę finansowania „czterech kółek”, może zaproponować dziesięć banków. W tej grupie wyróżnia się oferta Getina. Bank wywodzący się z Polski, ma w swojej ofercie dwa produkty dla nabywców prywatnych aut: Kredyt Samochodowy Niski Procent oraz Autokredyt dla Ciebie. Wymienione kredyty cechują się przejrzystymi zasadami i brakiem zbędnych formalności. Ważna jest również możliwość sfinansowania do 110% wartości nabywanego pojazdu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, kredytobiorca może pożyczyć pieniądze na zakup ubezpieczenia OC/AC oraz dodatkowego wyposażenia samochodu (np. radia lub autoalarmu).
Weź kredyt samochodowy na 110% i nie martw się skąd weźmiesz na ubezpieczenie »
Warto wiedzieć, że Kredyt Samochodowy Niski Procent jest przeznaczony dla osób nabywających nowe lub używane auto. Getin Bank ma w swojej ofercie również Autokredyt dla Ciebie. Z tego produktu kredytowego, mogą skorzystać klienci kupujący auto od salonu samochodowego, komisu, importera lub osoby prywatnej. W każdym przypadku, Getin Bank stara się jak najszybciej obsłużyć klienta. Decyzja o przyznaniu Kredytu Samochodowego Niski Procent albo Autokredytu dla Ciebie może zostać wydana nawet w trakcie dwóch godzin. Procedurę kredytową przyspiesza możliwość podpisania umowy bez zgody małżonka. Taka opcja jest dostępna przy kredytowaniu pojazdu o wartości do 50 000 zł. Warto również wspomnieć, że Getin Bank proponuje długi okres spłaty (nowe auta - 120 miesięcy, używane auta - 96 miesięcy). Dzięki zastosowaniu dużej liczby rat, pojedyncza płatność staje się mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.
Osoby zainteresowane kredytem samochodowym z Getin Banku, mogą zostawić swoje dane w specjalnym formularzu internetowym (tutaj »). W trakcie następnych 48 godzin, doradca przedstawi im szczegóły oferty kredytowej. Takie rozwiązanie jest wygodniejsze niż wizyta w jednej z ponad 500 placówek Getin Banku. Zamów kontakt z doradcą »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »