A A A
drukuj

Klienci nie lubią czekać!

Data publikacji: 2015.05.19 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
4,2/5

Tytułowy wniosek płynie z badań, które sprawdzają oczekiwania Polaków względem produktów finansowych. Czas oczekiwania na środki jest szczególnie ważny w sytuacjach, kiedy potrzebujemy szybkiego „zastrzyku” gotówki. Bo kto nie miał w życiu sytuacji, gdy potrzebował wziąć kredyt w ciągu jednego dnia...

Fot: pozyczka od Zaplo

Szybko i w domu/h3>

Dziś firmy pożyczkowe dążą do tego, by w nagłych sytuacjach maksymalnie uprościć i przyśpieszyć proces kredytowy. Pod tym względem rynek pożyczek należy do klienta. To on może wybierać spośród wielu ofert i wybrać te, które spełniają jego wymagania.

60 firm pożyczkowych w jednym miejscu. Porównaj oferty »

Zaplo jest kolejną firmą pożyczkową, która stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. Ten bowiem liczyć może na udogodnienia dotyczące szybkości i łatwości w uzyskaniu finansowania. Wszelkie wymogi formalne związane z procesem kredytowym, załatwimy przez Internet. Tam też znajdziemy wszystkie szczegóły związane z warunkami pożyczki. Mamy nieograniczoną możliwość zapoznania się ze wzorem umowy (co, niestety, nie w przypadku każdej firmy pożyczkowej jest możliwe).

Zaplo proponuje pożyczkę z maksymalnym limitem 4000 zł, na okres maksymalnie 12 miesięcy. Pieniądze otrzymamy w ciągu 15 minut po rozpatrzeniu wniosku (dotyczy pożyczkobiorcy posiadającego rachunek bankowy w tym samym banku, co pożyczkodawca: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski). Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku 21 – 75 lat.
Wnioskuj o pożyczkę »

Zaplo zapłaci za polecenie

Ciekawostką jest możliwość zarabiania w oparciu o ofertę Zaplo. Jeśli opowiemy swoim znajomym o ofercie, otrzymamy 30 zł za osobę, która skorzysta z propozycji kredytowej. Kolejną pomocną kwestią jest możliwość przesuwania terminu spłaty raty pożyczki, co w trudnej styuacji może okazać się zbawienne. Pewną nowością jest opcja doradztwa w sprawach budżetu domowego. Na stronie znajdziemy wskazówki i porady dotyczące finansów osobistych. Kilka podstawowych zasad w pożyczaniu pieniędzy, o których czasami zapominamy, a które mogą nas uratować przed kłopotami finansowymi.

O czym musimy pamiętać?

Każdą tego typu pożyczkę powinniśmy brać pod jednym warunkiem: że w krótkiej przyszłości będziemy mieli środki, by oddać całą sumę wynikającą z umowy. Lepiej dwa razy przeanalizować swój bieżący budżet przed zaciągnięciem takiego zobowiązania, niż robić to, gdy już zaczęliśmy je spłacać.

Kolejną ważną kwestią jest to, by sprawdzić instytucję, która takiej pożyczki udziela. Warto zajrzeć na tzw. „czarną listę” Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Znajdują się tam instytucje, wobec których KNF złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zawsze mając do czynienia z instytucją finansową, powinniśmy sprawdzić czy występuje ona na liście.
Przejdź do listy klikając TUTAJ 

Pamiętaj! Wybieraj sprawdzone firmy pożyczkowe - najlepiej takie, z oferty których korzystają Twoi znajomi. 

Nawet przy maksymalnych kwotach, różnica w racie pomiędzy najpopularniejszymi firmami będzie praktycznie żadna. Dlatego też wybierajmy te instytucje oferujące pożyczki, które są nam w jakimś stopniu znane. 

I w końcu, kilkakrotnie przeczytajmy umowę kredytową. Przeanalizujmy cały tekst krok po kroku. Nie ma nic gorszego niż podpisywanie umowy bez zapoznania się z jej treścią. Jeśli czegoś nie rozumiemy lub wydaje nam się podejrzane, zweryfikujmy informację w firmie pożyczkodawcy.

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »