A A A
drukuj

Konta dla firm - które zapewni najwyższą premię?

Data publikacji: 2020.11.18 godz. 16:02
OCENA
5.0/5

W przypadku kont firmowych, nadal zdarzają się spore premie dla klientów. Sprawdzamy, który bank proponuje przedsiębiorcom 1000 zł nagrody.

Fot: Konto firmowe

Posiadacze kont osobistych już od dłuższego czasu mogą zapomnieć o premiach wynoszących na przykład 800 zł - 1000 zł rocznie. Sytuacja zmieniła się między innymi na skutek spadku oprocentowania kredytów, wprowadzenia podatku bankowego i przymusowej obniżki opłat interchange. Warto jednak zwrócić uwagę, że w przypadku kont firmowych premie na poziomie np. 1000 zł nadal są możliwe. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie warunki uzyskania nagrody wartej równe 1000 zł ustalił bank spod znaku żubra.

Klient Pekao jest nagradzany za kilka różnych rzeczy …
Po zmianie swojego właściciela i repolonizacji, Bank Pekao zaczął oferować o wiele bardziej atrakcyjne konta osobiste oraz firmowe. Jednym z elementów takiej strategii było wprowadzenie na rynek Konta Przekorzystnego Biznes. Obecnie wspomniany rachunek jest dostępny w ramach bardzo ciekawej promocji. Jego firmowy posiadacz może otrzymać nawet 1000 zł. Drugi największy bank w Polsce nagradza osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą za następujące działania:

  •  założenie Konta Przekorzystnego Biznes przez Internet wraz z kartą debetową i aplikacją PeoPay, a także wykonanie przez 3 kolejne miesiące następujących operacji: przelewu do ZUS-u o wartości min. 100 zł miesięcznie, jednej transakcji kartą debetową na kwotę min. 50 zł oraz jednego przelewu mobilnego innego niż do ZUS-u o wartości min. 200 zł - premia 300 zł
  • zawarcie umowy o terminal płatniczy i zapewnienie wpływów na niego wynoszących min. 500 zł/m-c przez 3 kolejne miesiące - premia 200 zł
  • wykonanie transakcji wymiany walut na kwotę przynajmniej 20 000 zł przez 3 następne miesiące po otwarciu konta - premia 200 zł
  • zawarcie umowy kredytu z gwarancją BGK de-minimis/EFI COSME/EFI EaSI lub zamówienie karty kredytowej w terminie do 6 miesięcy od otwarcia konta - premia 300 zł

Co ważne, firmowi klienci Pekao zarabiają również na polecaniu kont. Za skuteczne polecenie konta z Pekao (firmowego lub osobistego) można otrzymać 100 zł, a maksymalna suma nagród w programie poleceń wynosi 1500 zł. Dowiedz się więcej »

Darmowy terminal dodatkowo powiększa zyski z konta
W nawiązaniu do premii dotyczącej terminalu płatniczego, warto wspomnieć o jeszcze jednej kwestii. Mianowicie firmowy klient Pekao może skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa. Ten popularny program zapewnia roczne zwolnienie z opłat za dzierżawę urządzenia płatniczego, a także z prowizji za przyjmowanie transakcji bezgotówkowych. Posiadacze Konta Przekorzystnego Biznes mogą dodatkowo liczyć na sześciomiesięczny okres darmowej dzierżawy terminalu. To jedna z najlepszych ofert „terminalowych” na rynku. Sprawdź » 

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »