A A A
drukuj

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym - opinie i koszty

Data publikacji: 2017.02.21 godz. 16:34
OCENA
4.5/5

Citi Handlowy to bank, który powstał w 2001 roku z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A., jednego z najstarszych banków komercyjnych w Polsce oraz Citibanku S.A. W ten sposób narodziła się instytucja finansowa, która oferuje od lat produkty i usługi bankowe wysokiej jakości.

Fot: Pożyczka gotówkowa Citi Banku Handlowego

Citi Handlowy obsługuje zarówno klientów prywatnych, jak i firmy oraz instytucje. Łączy w sobie najlepsze tradycje polskiej bankowości, z doświadczeniem i innowacyjnością. Citi Handlowy jest częścią grupy finansowej Citi, działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach, która prowadzi około 200 milionów rachunków.

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowym
Bank Citi Handlowy ma w swojej ofercie produktów kredytowych pożyczkę gotówkową „Cash& go”. Udzielana jest ona z atrakcyjnie niskim oprocentowaniem, na dowolny cel kredytowy. Kredytobiorca może zadecydować samodzielnie, na jaki cel przeznaczy przyznane środki - remont, zakup samochodu, wakacje czy zakup nowego sprzętu RTV i AGD. To tylko jedne z wielu możliwości spożytkowania kredytu gotówkowego z Citi Handlowego.
Pożyczka gotówkowa udzielana jest w kwocie od 1000 do 150 000 zł, a decyzja kredytowa jest wydawana nawet w ciągu 1 dnia. Klient może skorzystać z okresu kredytowania wynoszącego od 12 do 72 miesięcy oraz z ubezpieczenia pożyczki. Oblicz ratę dla siebie »

Kalkulator pożyczki gotówkowej w Citi Handlowym
W Citi Handlowym stosuje się kalkulator pożyczki gotówkowej przy przedstawianiu ogólnej oferty tego rodzaju produktów kredytowych klientom. Dopiero po oszacowaniu zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy będzie można określić, jaki kredyt zostanie mu udzielony i z jaką ratą miesięczną. Sprawdź, ile kredytu możesz dostać »

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Citi Handlowym
W reprezentatywnym przykładzie, w którym klient zaciąga pożyczkę gotówkową na kwotę 41 000 zł, jej RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 11,09 proc., przy czym zobowiązanie posiada oprocentowanie zmienne w wysokości 5,55 proc.. Przy pożyczce udzielonej na 71 miesiące, klient będzie spłacał raty równe w wysokości 768 zł, przy czym ostatnia rata wyrównująca wyniesie 517,79 zł. Całkowita kwota do spłaty przy prowizji w wysokości 4100 zł wyniesie 55 045,79 zł. 
Oblicz koszty kredytu dla siebie i weź kredyt w Citi Handlowym »

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy -  opinie klientów
Citi Handlowy od lat cieszy się zaufaniem klientów, a opinie o nim przeważnie są pozytywne. Dlatego warto się z nimi zapoznać na forach tematycznych (sprawdź »), co pozwoli na podjęcie racjonalnej decyzji o zaciągnięciu pożyczki gotówkowej.  Zachęcamy również klientów, którzy sami przekonali się, jak zaciąga się i spłaca kredyt gotówkowy w Citi Handlowym, do pozostawienia poniżej swojej opinii tutaj »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »