A A A
drukuj

O produkcie: Ta firma wciąż jest liderem na rynku pożyczek!

Data publikacji: 2016.06.14 godz. 15:34
OCENA
2,8/5

Provident niedawno zmienił swoje logo i stronę internetową. Nie zmienia się natomiast jego pozycja rynkowa. Provident jest nadal liderem na rynku pożyczek ratalnych, a teraz oferuje ciekawą promocję.

Fot: Provident liderem pożyczek pozabankowych

Osoby zainteresowane pożyczkami zapewne już zauważyły, że Provident posiada nowe logo, a jego strona stała się bardziej estetyczna i nowoczesna. Wraz z tymi wizualnymi zmianami, firma działająca na polskim rynku już od 1997 roku, wprowadziła również pewne modyfikacje w swojej ofercie. W lutym 2016 roku, Provident zaproponował swoim klientom obniżenie kosztu wybranych pożyczek. Ta promocja już się skończyła, ale osoby korzystające z oferty Providenta, nadal mogą liczyć na dodatkowe korzyści (sprawdź »).
Obecnie Provident oferuje możliwość pożyczenia pieniędzy zupełnie za darmo! Taka opcja jest możliwa, gdy klient zwróci pożyczoną sumę w ciągu pierwszego miesiąca (złóż wniosek »). Jeśli klient nie odda całości pożyczonych środków w terminie płatności pierwszej raty, to dalsza spłata będzie przebiegała zgodnie z ustalonym harmonogramem (bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów). Dzięki opisywanej promocji, Provident może odebrać część klientów tym firmom, które oferują krótkookresowe pożyczki przez Internet. W tym kontekście, warto przypomnieć, że pożyczki Providenta już od dłuższego czasu są dostępne bez wychodzenia z domu. Opisywana firma proponuje „pożyczkę samoobsługową” (wypłacaną na konto klienta), która jest alternatywą dla wizyty doradcy finansowego i zawarcia umowy w domu. Trzeba nadmienić, że internetowe pożyczki Providenta, są spłacane w miesięcznych ratach. Dla pozostałych kredytów konsumenckich, Provident stosuje tygodniowy lub miesięczny tryb rozliczeń (do wyboru przez klienta). Złóż wniosek, spłać pożyczkę w miesiąc i nie płać odsetek »
Kolejnym wyróżnikiem Providenta jest wysoki limit kwotowy pożyczki. Klienci opisywanej firmy mogą otrzymać nawet 15 000 zł (niezależnie od sposobu wnioskowania o pożyczkę). Dzięki zastosowaniu długiego okresu spłaty (do 24 miesięcy), nawet raty pożyczki o wartości 10 000 zł nie będą bardzo obciążały domowego budżetu. Weż pożyczkę »

Komentarze

comments powered by Disqus