A A A
drukuj

Przedsiębiorco: rewolucja w bankowości!

Data publikacji: 2011.11.07 godz. 10:44

Koordynator działu prasowego, eBroker.pl
OCENA
0/5

Meritum Bank od dłuższego czasu wiedzie prym na rynku lokat. Ostatnio eksperci tej instytucji postanowili zrewolucjonizować ofertę dla przedsiębiorców. Wniosek on- line? Już było. Konto za darmo? Nic nowego. Wniosek on-line z darmowym kontem bez papierów rejestrowych? Tego się nikt nie spodziewał…

Robisz interesy za granicą?

Konta firmowe z możliwością otwarcia dodatkowych rachunków w walucie zazwyczaj ograniczają się do: euro, dolarów, funtów i franków szwajcarskich, a przecież wielu polskich przedsiębiorców robi interesy w bogatych krajach skandynawskich. Konto bez Granic pozwoli Ci bezproblemowo obsłużyć klientów z Danii, Norwegii i Szwecji.

Opłata za prowadzenie konta w ośmiu walutach? 0 zł.

 

Ile potrzebujesz kart Visa Business?

 

Meritum Bank obala też mit, że karta do konta firmowego należy się tylko szefowi. Wyrabiasz tyle kart, ile potrzebujesz i wcale nie musi się to wiązać z bezgranicznym zaufaniem do pracowników. Na każdej z nich będzie można ustawić indywidualnie dobrany limit miesięczny.  

O plusach tego rozwiązania chyba nie trzeba wiele się rozprawiać. Pracodawca na bieżąco wie, ile jego pracownik już wydał, na co, gdzie i kiedy.

Każda karta wraz z ubezpieczeniem od nieprawnego użycia jest darmowa, gdy miesięczne transakcje bezgotówkowe przekraczają 200 zł. W pozostałych przypadkach opłata wynosi 5 zł.

 

Masz duże obroty?

Każdy dzień, w którym Twoje saldo jest wyższe niż 25 000 zł powiększa Twój portfel o odsetki. Nie można się tutaj spodziewać wielkich sum, bo oprocentowanie Konta bez Granic waha się od 0,5% do 2,5%. Mimo wszystko przy średnim saldzie 250 000 zł zyski firmy wyniosą ponad 420 zł netto miesięcznie.

ZOBACZ też: 15 minut- tyle potrzebowałem na założenie konta przez internet

Bez ksero i wizyt w placówkach

W celu założenia tego konta wystarczy wypełnić wniosek on- line. Meritum Bank nie będzie potrzebował od klienta żadnych papierów potwierdzających prowadzenie działalności ponieważ, na podstawie danych z wniosku i elektronicznych rejestrów, będzie mógł sporządzić umowę, którą prześle kurierem.

 

Jedno konto, jeden minus

Jest tylko jedna „granica”, której Meritum Bank nie przełamał w tworzeniu Konta bez Granic – wypłaty z bankomatów za granicą kosztują 5 zł. Ale przecież nie można mieć wszystkiego. W Polsce możemy korzystać z niego zupełnie „Bez Granic” za darmo.

Komentarze

comments powered by Disqus