A A A
drukuj

W Pekao konto można mieć z terminalem i premią

Data publikacji: 2020.10.27 godz. 11:56
OCENA
5.0/5

Program Polska Bezgotówkowa pomógł już tysiącom rodzimych przedsiębiorców. Bank Pekao rozszerza korzyści, które z niego wynikają.

Fot: Terminal płatniczy

Przedsiębiorcy potrzebujący pierwszego terminalu płatniczego, mogą skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa. Ostatnio, ze względu na zagrożenie epidemiczne wzrosła liczba właścicieli firm zainteresowanych dzierżawą terminali na dobrych warunkach. Właśnie dlatego nowa propozycja Banku Pekao zasługuje na szczególną uwagę. Wspomniany bank w znaczący sposób rozszerzył bowiem standardowe korzyści, które wynikają z programu Polska Bezgotówkowa. 

Firma nie zapłaci za terminal nawet przez 18 miesięcy
Przedsiębiorcy jako uczestnicy wspomnianego programu mają zagwarantowane roczne zwolnienie z opłat za dzierżawę terminalu płatniczego oraz przyjmowanie płatności bezgotówkowych (do 100 000 zł/rok). Pekao jest jednym z liderów sektora bankowego, którzy zdecydowali się na zaoferowanie swoim klientom firmowym dodatkowych korzyści. Uczestnicy programu Polska Bezgotówkowa w tym banku nie zapłacą za terminal płatniczy do Konta Przekorzystnego Biznes przez kolejne 18 miesięcy. To jeden z najdłuższych na całym rynku okresów zwolnienia z miesięcznych opłat za dzierżawę terminalu.

Premia 200 zł za umowę o terminal to nie wszystko …
Warto podkreślić, że wydłużenie okresu zwolnienia z opłaty za terminal to nie jedyny bonus, który Bank Pekao przygotował dla przedsiębiorców. Wspomniany bank proponuje również premię o wartości 200 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy i aktywność związaną z tym urządzeniem. Do otrzymania dwustuzłotowej premii wystarczy przyjęcie poprzez terminal płatności na poziomie 500 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące. Taki warunek łatwo mogą spełnić również przedsiębiorcy działający na małą skalę.
Firma potrzebująca terminalu płatniczego, oczywiście może skorzystać również z innych premii, które proponuje jej Pekao. Mowa o następujących bonusach:

  • 300 zł za otwarcie przez Internet Konta Przekorzystnego Biznes i niewielką aktywność na nim przez 3 miesiące (przelew do ZUS - min. 100 zł/m-c, transakcja kartą na min. 50 zł i przelew poprzez PeoPay o wartości min. 200 zł)
  • 200 zł za transakcje wymiany walut obcych
  • 300 zł za zawarcie umowy o produkt kredytowy (kredyt, pożyczkę zabezpieczoną gwarancją BGK de-minimis/EFI COSME/EFI EaSI lub kartę kredytową)

Powyższe informacje sugerują, że nowy posiadacz Konta Przekorzystnego Biznes może łatwo wzbogacić się o 500 zł. Dotyczy to również mało aktywnych klientów firmowych. Sprawdź »

 

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »