A A A
drukuj

Weź pożyczkę w ekredycik i odbierz premię!

Data publikacji: 2015.10.16 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
5,0/5

Ekredycik przygotował promocję, w której każdy, kto weźmie pożyczkę u tego pożyczkodawcy otrzyma dodatkową premię pieniężną!

Fot: Wez pozyczke przez eBroker.pl i odbierz premie!

Premia dla każdej pożyczki od 3 000 zł
Warunki promocji są bardzo proste. Każda osoba, która do 10 listopada br. złoży wniosek o pożyczkę w ekredycik.pl na kwotę min. 3 000 zł może wziąć w niej udział. Premię pieniężną od eBroker otrzyma każdy klient, który podpisze umowę i nie odstąpi od niej do 14 dni od daty jej podpisania.
Złóż wniosek za pośrednictwem eBroker i odbierz premię »

50 zł wróci na Twoje konto
O wzięciu udziału w promocji każdy klient zostanie poinformowany e-mailowo. Premia w wysokości 50 zł zostanie przelana na konta wszystkich osób, które spełniły powyższe warunki promocji do 15 stycznia. Weź pożyczkę i skorzystaj z promocji »

Kilka słów o ekredycik
Ekredycik jest firmą pozabankową udzielającą pożyczek na elastycznych warunkach:
• kwota od 1 000 zł do 5 000 zł
• okres spłaty od 12 do 30 miesięcy
rata już od 86,14 zł miesięcznie

Produkt ten jest kierowany dla osób w wieku 25 - 80 lat, które posiadają stałe źródło dochodu i nie posiadają złej historii kredytowej. Dowiedz się więcej »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »