A A A
drukuj

1000 zł premii i 20 000 zł limitu od Idea Banku!

Data publikacji: 2013.01.22 godz. 16:55

Redaktor, eBroker.pl
OCENA
4,3/5

Idea Bank rusza z kampanią konta firmowego, oferując pierwszą czterocyfrową premię do rachunku w historii polskiej bankowości. Premię 1000 zł za otwarcie konta może otrzymać osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, która otworzy w banku rachunek firmowy i spełni warunki promocji.

-Premia jest bardzo wysoka, bo przedsiębiorca, który przenosi rachunek firmowy do Idea Banku, de facto powierza nam finanse swojej firmy - wyjaśnia Edyta Wilczek, dyrektor marketingu Idea Banku.

Konto dodatkowo daje możliwość limitu kredytowego, sięgającego nawet 20 000 złotych. Zgłoś się teraz »

 

Kto może zgłosić się po debet?

Limit kredytowy jest produktem, który został przygotowany dla wszystkich nowych klientów Idea Banku. Dzięki niemu każdy przedsiębiorca może skorzystać z natychmiastowego finansowania. Rachunek mogą otworzyć również osoby, które dopiero od niedawna prowadzą działalność gospodarczą. Każdy klient może uzyskać dostęp do maksymalnie 20 000 złotych. Skorzystaj z dodatkowych środków dla Twojej firmy »


To nie koniec – Idea Bank nie pobiera prowizji za udzielenie klientowi debetu bez względu na jego wysokość, a konto jest całkowicie darmowe:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku

  • 0 zł opłat za debetową kartę płatniczą

  • 0 zł za przelewy internetowe

- Idea Bank konsekwentnie przełamuje standardy i zaskakuje rynek pionierskimi rozwiązaniami. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie najlepszej oferty dla firm i cel ten realizujemy w kolejnych kampaniach - dodaje Edyta Wilczek.

Najlepsze konto dla firm daje łatwy dostęp do gotówki w każdej chwili, wygodę konta internetowego, oraz pakiet bezpieczeństwa dla Twojej firmy, w skład którego wchodzi Ubezpieczenie od Utraty Zysku, Ubezpieczenie NNW, Ubezpieczenie na wypadek Hospitalizacji, Czasowej niezdolności do pracy i Inwalidztwa, Office & Home Assistance oraz pakiet Medical Assistance. Załóż konto z szerokim pakietem ubezpieczeniowym »

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »