A A A
drukuj

Allegro będzie dostarczać przesyłki za darmo? Umowa z Pocztą Polską

Data publikacji: 2018.03.29 godz. 14:06
OCENA
3,0/5

Na mocy podpisanej umowy pomiędzy serwisem aukcyjnym Allegro.pl a Pocztą Polską rozpoczyna się współpraca, która pozwoli na skorzystanie przez tysiące użytkowników z darmowych przesyłek.

Fot: Allegro bezpłatnie dostarczy przesyłki Pocztą Polską?

Darmowe przesyłki w serwisie Allegro obowiązują na razie przez kilka tygodni, w wybrane dni miesiąca, w kategoriach Moda, Odzież dziecięca i Obuwie oraz Dom i Ogród, Zabawki dziecięce i Rowery 

Bezpłatne przesyłki
W marcu i w kwietniu serwis aukcyjny Allegro.pl będzie oferował darmowe przesyłki do ponad 7 tys. punktów odbioru. Punkty te znajdują się w:

  • placówkach pocztowych,
  • kioskach sieci RUCH,
  • sklepach Żabka,
  • stacjach Orlen.

Jest to element większej akcji promocyjnej darmowych dostaw platformy zakupowej. Allegro zapowiada, że jeśli takie działania znajdą aprobatę u klientów i przyczynią się do wzrostu wolumenu i wartości sprzedaży w serwisie aukcyjnym, współpraca z Pocztą Polską będzie w przyszłości rozwijana.
Takie partnerstwo daje klientom serwisu aukcyjnego Allegro dostęp do największej sieci przesyłek tego typu w Polsce.

60 firm pożyczkowych w jednym miejscu. Porównaj oferty »

Koszt przesyłki istotny przy dokonywaniu zakupów
Polacy lubią tanie, a najlepiej darmowe przesyłki i są gotowi do rezygnacji z dostawy pod drzwi, jeśli bezpłatna przesyłka może dotrzeć blisko ich miejsca zamieszkania. Liczba punktów odbioru darmowych przesyłek, których dostawa realizowana jest za darmo przez Pocztę Polską, stanowi atrakcyjną i wygodną alternatywę dla dostaw kurierem.

Jak skorzystać z oferty?
Na razie darmowe przesyłki na Allegro dotyczą dwóch kategorii sprzedawanych przedmiotów: Moda, Odzież dziecięca i Obuwie oraz Dom i Ogród, Zabawki dziecięce i Rowery. Akcja dla kategorii Moda rozpoczęła się w piątek 2 marca i trwała do niedzieli 4 marca, ale będzie powtarzana w kolejne weekendy aż do 2 kwietnia. Bezpłatna dostawa obejmuje przedmioty o cenie powyżej 40 zł.
W kategorii Dom i Ogród, Zabawki dziecięce i Rowery promocja zaczęła się 6 marca i potrwa do 18 marca, a następnie po dwóch tygodniach przerwy powróci 2 kwietnia na kolejne 3 tygodnie. Darmową dostawą objęte są wyłącznie przedmioty o wartości od 50 zł.

Płać ratę kredytu niższą nawet o 30%. Porównaj oferty »
Klient chcący skorzystać z opcji darmowej dostawy na Allegro powinien wybrać jedną z form dostawy zamówionych towarów:

  • Poczta Polska – Odbiór w PUNKCIE,
  • Paczka w RUCHu.

W momencie, kiedy przesyłka trafi do wybranego przez klienta punktu, automatycznie otrzyma on na wskazany numer telefonu komórkowego SMS-a z numerem paczki, adresem i kodem odbioru.

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »