A A A
drukuj

BNP Paribas zapłaci za Twoje zakupy!

Data publikacji: 2014.07.16 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
4,0/5

Do niedawna klienci Alior Sync mogli otrzymać 200 zł/rok za zakupy wykonywane w Internecie. Pod koniec marca b.r. taka forma moneybacku w koncie osobistym została zlikwidowana. Po upływie kilku następnych tygodni internetowy oddział Aliora stał się oficjalnym bankiem koncernu T-Mobile. Wiele osób, które posiadały konto osobiste w Alior Sync żałuje, że ich nowy bank nie zaoferował zwrotu za transakcje internetowe. 

Fot: Paribas płaci za zakupy w Internecie

"summary">Załóż darmowe konto... i 
zarabiaj nawet 600 zł rocznie!

Ciekawą propozycję dla takich klientów ma BNP Paribas. Mowa o nowym rachunku osobistym iKonto. Sprawdziliśmy, czy ten ROR zapewniający zwrot za internetowe zakupy jest godnym następcą konta oferowanego przez Alior Sync.

Posiadacz iKonta może zyskać nawet 600 zł rocznie!

W ramach nowego rachunku BNP Paribas wprowadził program premiowy, który jest jedną z najbardziej opłacalnych propozycji na rynku. Posiadacz iKonta dzięki zwrotowi za zakupy internetowe może zarobić nawet 600 zł rocznie (do 50 złotych na miesiąc). BNP Paribas zwraca 3,00% wartości zakupów internetowych, które zostały opłacone przy pomocy karty debetowej i systemu PayU. Wspomniany system bardzo dobrze znają użytkownicy serwisu aukcyjnego Allegro. Warto jednak pamiętać, że szybkie i wygodne płatności PayU akceptuje również wiele sklepów i sieci handlowych (m.in. Agito, Saturn, Play, Media Markt oraz Praktiker). Listę najbardziej znanych firm, które współpracują z PayU można znaleźć tutaj.

Warunki otrzymania zwrotu za internetowe zakupy nie są restrykcyjne. W nowym programie premiowym BNP Paribas mogą uczestniczyć wszyscy posiadacze iKonta, którzy użytkują kartę debetową i zapewnią regularne wpływy na rachunek (minimalna kwota to 1000 zł/m-c). Wymagania stawiane przez bank może spełnić praktycznie każdy posiadacz iKonta.

Nowy ROR przypomina Konto Dobrze Dobrane

Rachunek iKonto w tabeli opłat i prowizji jest określany jako „Konto Dobrze Dobrane otwarte przez Internet”. Ta nazwa odzwierciedla podobieństwo nowego ROR-u do Konta Dobrze Dobranego. Obydwa wymienione rachunki niewiele różnią się pod względem naliczanych kosztów. Prowadzenie iKonta jest darmowe, jeżeli klient zapewni minimalny wpływ (1000 zł/m-c). W przeciwnym razie bank pobierze 9 zł. Identyczne warunki zwolnienia z miesięcznej opłaty obowiązują posiadaczy Konta Dobrze Dobranego.

Za nowoczesne konto nie musisz płacić. Możesz na nim zarobić.
Otwórz rachunek ze zwrotem do 600 zł

Warto również nadmienić, że opłata za kartę debetową do iKonta nie jest pobierana jeśli klient wykona transakcje bezgotówkowe o wartości 200 zł/m-c lub posiada kartę kredytową, która została wydana przez BNP Paribas. 

Użytkownicy iKonta mogą liczyć na darmowe przelewy krajowe w systemie bankowości internetowej. BNP Paribas nie stosuje również prowizji za czterokrotną wypłatę gotówki z „obcych” bankomatów w kraju (koszt kolejnej operacji w miesiącu to 3 zł). Klienci korzystający z ponad dwustu bankomatów BNP Paribas oczywiście nie muszą obawiać się żadnych kosztów.

Komu możemy polecić rachunek iKonto?

Po przeanalizowaniu nowej oferty BNP Paribas wydaje się, że rachunek iKonto jest ciekawą propozycją. Polecamy go głównie osobom, które regularnie wykonują internetowe zakupy. Tacy klienci mogą wykorzystać wysoki limit rocznego zwrotu.

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »