A A A
drukuj

Środki dla młodej firmy

Data publikacji: 2015.04.29 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
4,2/5

Przedsiębiorca, który stawia pierwsze kroki w biznesie zawsze boryka się z podstawowym problemem. Skąd wziąć pieniądze na rozwój pomysłu w pierwszym etapie działalności? Z pomocą przychodzi Tax Care.

Fot: kredy na firme

Tax Care to marka, która za cel postawiła sobie kompleksową obsługę mikro i małych przedsiębiorców. Wśród klientów firmy są zwykle osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Mały przedsiębiorca może skorzystać z oferty pomocy księgowej (w ramach niewielkiego abonamentu), a także różnych form finansowania dla firm: leasingu i kredytu. Dowedz się więcej

Jedną z ciekawszych propozycji jest dofinansowanie działalności kwotą do 50 tys. złotych. To wsparcie w formie kredytu. Jego niezwykłą cechą jest to, że jest udzielany na dowolny cel i na oświadczenie. Idea Bank ma w swojej ofercie wiele produktów, których atutem jest łatwa dostępność i szybkość podejmowania decyzji.

Mały przedsiębiorca idąc po pożyczkę do banku zwykle usłyszy, że dostanie kredyt dopiero jeśli jego działalność będzie prowadzona przynajmniej rok. W nielicznych przypadkach przez pół roku.

Idea Bank pozwala wziąć kredyt już na bardzo wczesnym etapie działalności. Co ciekawe, bank nie zapyta o cel finanowania, a spłatę kredytu młody przedsiębiorca będzie mógł rozłożyć nawet na 10 lat.

Ile to kosztuje?

Jest to zależne od kwoty, czasu przeznaczonego na spłatę, a także rodzaju działalności. Wszystkiego tego dowiemy się od doradcy Tax Care. Wystarczy zostawić swoje dane w formularzu kontaktowym, a przedstawiciel szybko się skontaktuje i przedstawi ofertę.
Wypełnij formularz i zamów kontakt »

 

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »