A A A
drukuj

Potrzebujesz darmowego debetu dla swojej firmy?

Data publikacji: 2016.04.04 godz. 14:33
OCENA
2,8/5

Idea Bank oferuje darmowy debet dla przedsiębiorców. Warto sprawdzić, na czym polega ta propozycja. Ci, którzy z niej skorzystają dodatkowo będą mogli też korzystać z darmowego konta.

Fot: Debet dla firmy Idea Banku

Konto Firma to Ja w Idea Banku, obecnie jest jednym z najlepszych rachunków dla przedsiębiorcy. Ten ROR wyróżnia się m.in. brakiem miesięcznych opłat za otwarcie i prowadzenie. Warto wiedzieć, że teraz posiadacze konta Firma to Ja mogą korzystać również z darmowego debetu o wartości do 5000 zł. Takie dodatkowe źródło finansowania pomoże w utrzymaniu płynności małej firmy i zapobiegnie kłopotom związanym np. z opóźnioną płatnością faktur przez kontrahentów.

Z bezpłatnego debetu można korzystać nawet przez kolejny rok …
Nowa promocja Idea Banku jest przeznaczona dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Tacy klienci po uprzednim zweryfikowaniu zdolności kredytowej i swojej wiarygodności, mogą otrzymać darmowy debet do konta firmowego (np. rachunku Firma To Ja). Promocyjny debet dla przedsiębiorców jest przyznawany w formie linii kredytowej i cechuje się:

 • zerowym oprocentowaniem dla zadłużenia nieprzekraczającego 5000 zł (dla długu przekraczającego limit, obowiązuje oprocentowanie 10%)
 • zerową prowizją za przyznanie debetu

Złóż wniosek o darmowy debet do 5000 zł »

Zwolnienie z kosztów debetu obowiązuje przez 3 pełne miesiące kalendarzowe, a także w miesiącu podpisania umowy. Zatem okres korzystania z bezpłatnego debetu może wynosić prawie 4 miesiące. Co ważne, Idea Bank po zakończeniu pierwszego okresu promocji, proponuje jej przedłużenie na kolejne 9 miesięcy. Dalsze korzystanie z darmowego debetu jest możliwe jeśli klient będzie wpłacał ustaloną kwotę na konto firmowe. Po przedłużeniu okresu promocji, jej czas obowiązywania może wynosić prawie 13 miesięcy.
Warto nadmienić, że osoba korzystająca z promocji Idea Banku, prócz darmowego kredytu o wartości 5000 zł, bez zbędnych formalności może dodatkowo pożyczyć nawet 15 000 zł (z oprocentowaniem 10,00% w skali roku).

Konto powiązane z debetem otworzymy bez wychodzenia z domu
Po zakończeniu promocji dotyczącej debetu, klient nadal będzie mógł korzystać z konta firmowego w Idea Banku. Szczególnie ciekawą propozycją jest wypróbowany rachunek Firma to Ja. Wspomniane konto prócz zerowej opłaty za otwarcie i prowadzenie, wyróżnia się ze względu na:

 • możliwość zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę debetową (zwolnienie z opłaty wynoszącej 4,99 zł/m-c następuje, gdy klient opłaci kartą transakcje o wartości przynajmniej 400 zł/m-c)
 • brak opłaty za wydanie karty debetowej
 • brak opłat za standardowe przelewy (w systemie ELIXIR), które są zlecane przez Internet
 • brak opłat za dwa przelewy natychmiastowe (Express ELIXIR) i dwa przelewy europejskie (SEPA) w każdym miesiącu
 • darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce
 • bezprowizyjne wpłaty gotówki w placówkach Idea Banku
 • darmowy dostęp do platformy Idea Cloud, która pozwala m.in. na wystawianie faktur
 • możliwość bezpłatnego korzystania z mobilnego wpłatomatu
 • nielimitowany dostęp do specjalnej strefy dla przedsiębiorców z bezpłatną salą konferencyjną, darmowym Internetem i poczęstunkiem (Idea Hub)
 • preferencyjne warunki dzierżawy terminali płatniczych

Złóż wniosek o konto Firma To Ja z bezpłatnym debetem »

Warto również nadmienić, że konto Firma to Ja może zostać otwarte przez Internet. Taki proces jest zupełnie bezpieczny i pozwala na skorzystanie z darmowego debetu. Jeżeli otworzysz konto Firma To Ja w ramach programu partnerskiego eBrokerPartner, możesz otrzymać aż 115 zł dodatkowej prowizji! Zarejestruj się w eBrokerPartner »

Komentarze

comments powered by Disqus
 • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
 • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »