A A A
drukuj

eBrokerPartner: Od rejestracji do wypłaty 200zł cz. 1

Data publikacji: 2012.06.12 godz. 12:46

Koordynator działu prasowego, eBroker.pl
OCENA
4,5/5

Program Partnerski eBroker.pl działa na rynku już od wielu miesięcy, ale właściwie dopiero od kwietnia można na nim zarabiać – godne uwagi każdego – pieniądze. Przygotowujemy prosty poradnik jak to zrobić – zapoznaj się z częścią pierwszą!

Rejestracja

Założenie konta Partnera jest dziecinnie proste. Po kliknięciu w TEN link z pewnością nie przegapisz ogromnego przycisku z napisem: Zakładam konto na eBrokerPartner.pl.

W pierwszym polu wpisz wymyśloną przez Ciebie nazwę strony. eBroker dla każdego zarejestrowanego Partnera automatycznie tworzy pasaż finansowy z indywidualnym adresem strony, dlatego w nazwie najlepiej wpisać coś kojarzącego się z finansami (jak widać na poniższym zdjęciu domena kredyt.ebrokerpartner.pl jest już zajęta). Zobacz jak będzie wyglądał Twój pasaż»

Nazwa wymyślona? W takim razie najtrudniejszy krok już za Tobą. Pozostaje Ci tylko podać swój adres e-mail oraz hasło do logowania w Programie. Odbierz pocztę i kliknij w link aktywacyjny, a Twoje konto będzie gotowe do pierwszego zalogowania.

Zarejestruj się teraz»

Pierwsze logowanie/ Panel Partnera

Po zalogowaniu na eBrokerPartner.pl od razu masz do dyspozycji wszystkie systemowe narzędzia jakie zostały przez nas przygotowane.

 

W lewym górnym rogu informacja o bieżącym stanie konta Partnera. Już teraz na Twoim koncie znajduje się 50zł – bonus na rozpoczęcie owocnej współpracy.

Po prawej stronie link polecający (polecając eBrokerPartner.pl możesz zyskać nawet 15% z prowizji Twoich subpartnerów – o tym później) oraz link do Twojego pasażu finansowego (każdy wniosek wysłany za pośrednictwem tej strony to prowizja dla Ciebie).

Zanim jednak zaczniesz promować wnioski uzupełnij swoje dane w zakładce: Profil-> Twoje konto (link aktywny tylko po zarejestrowaniu – zarejestruj się»). Jeżeli nie masz jeszcze pewności, czy eBrokerPartner.pl jest dla Ciebie, możesz uzupełnić swoje dane w dowolnym momencie (najpóźniej przy pierwszych rozliczeniach). Ostrzegam jednak, że może to opóźnić pierwszą wypłatę o nawet kilka dni! Nie wysyłamy przelewów do Partnerów, którzy nie uzupełnili danych osobowych – kwestie podatkowe.

 


Zakładka: Informacje

W tym miejscu znajdziesz podstawowe informacje o Programie: aktualności, poradniki, FAQ oraz szczegółowy regulamin.

 

Zakładka: Rozliczenia

W Rejestrze płatności na początku każdego miesiąca znajdziesz podsumowanie działań w miesiącu poprzednim. Minimalny próg wypłat w eBrokerPartner.pl wynosi 150zł. Jeżeli prowizja jest niższa, zostaje automatycznie przeniesiona na kolejny miesiąc.

Zakładka: Narzędzia

Przeciętny Kowalski z tych udogodnień nie skorzysta, ponieważ znajdują się tam rzeczy pomocne tylko dla webmasterów. Nie szczególnie też będę się rozpisywał przy tym dziale. Nie jest to poradnik z cyklu: „Jak zrobić własną stronę internetową?”, a jedynie o tym jak sobie dorobić w Internecie.

Mimo wszystko ważną częścią tego działu są Wnioski on-line. Na tej podstronie znajdują się automatycznie wygenerowane linki, które bezpośrednio kierują klienta do banków (ale z Twoim indywidualnym kodem).

 

Jako Partner możesz kopiować linki i przesyłać je do swoich klientów, znajomych lub publikować w Internecie. Żeby nie wracać co chwilę do tabeli prowizji, stawka wyświetla się po prawej stronie każdego produktu wraz z warunkiem za co zostanie wypłacona prowizja Partnerowi. Aktualnie tylko wnioski Oddłużania są rozliczane za opłaconą procedurę (prowizja naliczana po tym jak klient opłaci usługę). Reszta naliczana jest za każdy potwierdzony wniosek przez bank lub inną instytucję.

Zakładka: Program Polecający

Nie interesuje Cię pośrednictwo finansowe w Internecie? Zarabiaj sprzedając ten pomysł swoim znajomym. Zarobisz na tym: 5, 10 lub 15% zysków każdego, kto zarejestruje się w eBrokerPartner.pl z Twojego linka polecającego (znajdziesz go na górze strony w Aktualnościach).

 

Zakładka: Statystyki

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o wnioskach wysłanych za Twoim pośrednictwem. Do dyspozycji masz raporty już rozliczonych prowizji, statusy wniosków oczekujących oraz całą masę wykresów, które bardzo przydadzą się do oceny Twoich działań.
Zarejestruj się w eBrokerPartner.pl» 
Kolejna część poradnika już za tydzień w newsletterze! 

 


Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy »
  • Konto Proste Zasady 18 do 26 lat w Getin Noble Bank »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »