A A A
drukuj

Gotówka szybko, bez formalności czy ze stałym dostępem?

Data publikacji: 2014.12.08 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
2,3/5

Idą święta. W telewizji widzisz reklamy zabawek dla dzieci i za każdym razem słyszysz słynne pytanie „Kupisz mi takie?”. Żona zaczyna krzątać się w kuchni i planować kolejne zakupy.  Słowem - same wydatki. W jaki sposób uzyskać szybkie dofinansowanie w nagłych sytuacjach, lub takie, które nie wymaga stosu dokumentów i zapewnia dostęp do gotówki na stałe?

Fot: gotowka na swieta

Kiedy zbliżają się święta, każdy planuje żeby ten czas spędzony z najbliższymi był udany i przebiegał w spokoju, z dala od problemów codziennego dnia. Nawet jeśli nie uda nam się odpowiednich kwot zaoszczędzić przed świętami, są sposoby by nawet ostatniego dnia przed świętami zapewnić sobie dostęp do gotówki, która może uratować świętowanie.


Nie zawsze bowiem możemy skorzystać z pomocy innych lub nie mamy czasu możliwości, by skorzystać ze stosunkowo długiego procesu kredytowego w banku, który jak pokazują doświadczenia, nie zawsze kończy się tak jakbyśmy chcieli. Klienci często chodzą od jednego banku do drugiego, musząc wypełnić kilka stron zagmatwanych formularzy, by później donieść kilka dokumentów wyjaśniających. A i czas oczekiwania na decyzję liczony jest w tygodniach. 

60 firm pożyczkowych w jednym miejscu. Porównaj oferty »

Warto więc zwrócić uwagę na produkty, które są najbardziej elastyczne i w nagłych sytuacjach są w stanie pomóc nam najbardziej. Pomimo kosztów, które w skali roku wyglądają wręcz kosmicznie, to jeśli zaplanujemy taką pożyczkę na krótki okres (większość chwilówek jest przygotowanych na kilkanaście lub kilkadziesiąt dni) nie zapłacimy za to dużych kwot i unikniemy różnych problemów z załatwianiem formalności kredytowych. Postanowiliśmy zaprezentować trzy rozwiązania, które są odpowiednie w różnych sytuacjach życiowych i dla każdej osoby, która zastanawia się nad wzięciem pożyczki: Dla osób które potrzebują środków na "tu i teraz", dla osób które chcą oprzeć swoje dochody na oświadczeniu i dla osób, które chcą zapewnić sobie dostęp do gotówki na dłuższy, niż jedynie świąteczny, czas.

Potrzebujesz szybkiej gotówki?

Najlepszym zapewne dla każdego jest rozwiązanie, które spowoduje, że pieniądze będą na koncie w ciągu kilku godzin od złożenia wniosku. Możliwość taką oferuje jedna z bardziej znanych i najdłuższej funkcjonujących firm oferujących szybką gotówkę – Provident. Oferta tej instytucji pozwala nam na złożenie wniosku przez Internet. Możemy wybrać dogodną formę spłaty – raty możemy wpłacać tygodniowo lub miesięcznie. Okres kredytowania wydłużymy nawet do 12 miesięcy. Kwota do 10 000 złotych powinna zapewnić każdemu spokojne świętowanie bez zbędnych wyrzeczeń. Weź szybką gotówkę »

Potrzebujesz pożyczki bez formalności?

W Profi Credit z kolei możemy liczyć na minimum formalności. Jeśli posiadamy dowód osobisty, wypełnimy oświadczenie o dochodzie, pokażemy rachunek za prąd to wystarczy, by uzyskać decyzję kredytową. Niskie wymogi dochodowe oraz indywidualne podejście do źródła dochodów – możliwość udzielenia kredytu osobie prowadzącej działalność gospodarczą lub rolnikowi. Emerytura i renta też nie stanowi przeszkody do zdobycia dodatkowego zastrzyku gotówki. Dodając jeszcze możliwość wypełnienia formularza online, Profi Credit oferuje, jak się okazuje, bardzo elastyczną formę szybkiego kredytowania. Weź pożyczkę bez formalności »

Potrzebujesz stałego dostępu do gotówki?

Kolejnym sposobem na sfinansowanie swoich potrzeb związanych ze świętami i nie tylko, jest karta kredytowa VANQUIS Banku, gdzie możemy skorzystać z limitu wysokości 5500 zł, a okres bezodsetkowy to 56 dni. Jeśli więc myślimy o szybkiej spłacie takiej pożyczki to karta kredytowa będzie z pewnością najtańszą formą finansowania, biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że nie zapłacimy prowizji za wydanie karty, co nie zawsze jest normą w innych instytucjach finansowych. Jeśli przez jakiś czas, nie będziemy mieli możliwość szybkiej spłaty takiego zobowiązania, możemy skorzystać z okresu nawet czteroletniego. Warto zwrócić uwagę na tą ofertę, ze względu na elastyczne podejście do gorszej sytuacji finansowej po otrzymaniu karty kredytowej. Możemy skorzystać z wakacji kredytowych bez podawania przyczyn czy zamrozić płatności na 60 dni gdy np. kupujemy mieszkanie czy akurat planujemy ślub. Złóż wniosek o kartę kredytową »

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »