A A A
drukuj

ING szybko sfinansuje wycieczkę, samochód i mieszkanie

Data publikacji: 2016.07.22 godz. 12:46
OCENA
5.0/5

ING Bank Śląski to jeden z liderów polskiego rynku kredytowego. Klienci mogą na korzystnych warunkach sfinansować nie tylko wydatki konsumpcyjne (np. wczasy), ale także samochód lub nieruchomość.

Fot: Kredyty w ING Banku Śląskim

Bank spod znaku lwa zalicza si do ścisłej krajowej czołówki pod względem wartości udzielonych kredytów oraz liczby klientów. Sukcesem ING Banku Śląskiego są też dobre opinie klientów. Można się o tym przekonać między innymi na portalu Opinie24.pl. Ciekawa oferta kredytowa jest jednym z czynników, które pozytywnie wpływają na oceny uzyskiwane przez ING. Wspomniany bank proponuje między innymi pożyczkę internetową, którą można uzyskać bez wychodzenia z domu i wykorzystać do sfinansowania dowolnego celu konsumpcyjnego (np. wycieczki zagranicznej). Na uwagę zasługują również przyjazne zasady załatwiania kredytu mieszkaniowego oraz kredytu samochodowego.

Mimo rozwoju bankowości internetowej, kredyty możliwe do uzyskania bez wychodzenia z domu, nadal są dość rzadkim zjawiskiem na polskim rynku. Jednym z kilku banków oferujących takie produkty jest ING. Jego klienci mają do wyboru bezpieczną procedurę internetową albo podpisanie umowy podczas jednej wizyty w oddziale. Takie elastyczne warunki, dotyczą pożyczki gotówkowej o wartości od 1000 zł do 160 000 zł. Na uwagę zasługuje fakt, że opisywaną pożyczkę można spłacać nawet przez 96 miesięcy. Sprawdź »

Ośmioletni okres spłaty jest możliwy również w przypadku specjalnej pożyczki gotówkowej, której ING udziela na zakup samochodu. Na wspomniany cel, wnioskodawca może otrzymać nawet 160 000 zł. Dla stałych klientów banku, przewidziano lepsze warunki kredytowania. Pożyczka samochodowa w ING, która jest dostępna bez wychodzenia z domu, teraz ma dodatkowy atut. Mowa o promocyjnym zwrocie pierwszej raty wynoszącym do 200 zł i rabacie 10% na polisę OC/AC w Liberty Ubezpieczenia. Złóż wniosek online »

Kredytu mieszkaniowego w ING nie można załatwić całkowicie przez Internet, ale wspomniany bank oferuje wyjątkowo elastyczne procedury dla nabywców nieruchomości. Osoba zainteresowana zakupem mieszkania, poprzez specjalny formularz internetowy, może umówić się z doradcą kredytowym na wizytę domową. Podczas takiej wizyty, pracownik banku poinformuje o warunkach kredytowania, które przewidują m.in. możliwość rozłożenia spłaty na 35 lat, zerową prowizję przygotowawczą oraz niższą marżę dla młodych osób. Umów się z doradcą ING »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus