A A A
drukuj

O produkcie: Nowi klienci ING otrzymają 100 zł!

Data publikacji: 2016.06.20 godz. 11:30
OCENA
5.0/5

Konto z Lwem Direct to popularny i wypróbowany rachunek. Teraz dodatkową zachętą do założenia rachunku w ING jest premia 100 zł, którą łatwo uzyskać. Zobacz, co należy zrobić!

Fot: Konto z premią od ING Banku Śląskiego

Bank spod znaku lwa ma wiele znanych produktw finansowych. Wydaje się jednak, że Konto z Lwem Direct jest najbardziej rozpoznawalnym elementem oferty ING. Ten rachunek zdobył sporą popularność ze względu na niskie opłaty (m.in. brak comiesięcznego kosztu obsługi) oraz bardzo dobry system bankowości internetowej i mobilnej. Według niezależnych badań, aż 90% posiadaczy Konta z Lwem poleciłoby taki rachunek swoim bliskim. Od pewnego czasu, ING Bank Śląski dodatkowo zachęca do otwierania najpopularniejszego Konta z Lwem. Wiele osób już otrzymało premię za założenie Konta Direct i aktywne korzystanie z nowego rachunku. Niedawno ING Bank Śląski wznowił promocję dla nowych posiadaczy ROR-u. W ramach tej oferty, łatwo można otrzymać premię o wysokości 100 zł. Skorzystanie z promocji nie wymaga wizyty w banku, gdyż Konto Direct można bezpiecznie założyć przez Internet. Złóż wniosek »
Zasady promocji „100 zł za otwarcie Konta” w ING Banku Śląskim są proste i przejrzyste. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2015 r. do 6 czerwca 2016 r. nie posiadały innego Konta z Lwem. Tacy nowi klienci otrzymają 100 zł po łącznym spełnieniu następujących warunków:

  • do 31 sierpnia 2016 r. zawrą umowę Konta z Lwem Direct lub Konta z Lwem Komfort (umowa musi obejmować również wydanie karty debetowej i otwarcie darmowego konta oszczędnościowego)
  • do 31 grudnia 2016 r. poprzez otwarte konto rozliczeniowe i kartę debetową wykonają transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości przynajmniej 1000 zł
  • w dniu wypłaty premii nadal będą posiadaczami promocyjnego Konta z Lwem Direct lub Konta z Lwem Komfort oraz karty debetowej
  • wyrażą zgodę na przetwarzanie ich danych w celach marketingowych

100 zł zostanie przelane na konto oszczędnościowe, które klient posiadał już wcześniej lub otworzył w ramach opisywanej promocji. Co ważne, nagroda od ING będzie zwolniona z podatku dochodowego. Załóż konto i odbierz 100 zł premii »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »