A A A
drukuj

Kto skonsoliduje kredyty na 4,40%?

Data publikacji: 2015.07.14 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
4.8/5

T-Mobile Usługi Bankowe prócz „taniej” pożyczki, oferuje również konsolidację długu. Oprocentowanie kredytu na ten cel może wynosić nawet tylko 4,40%

Fot: kredyt konsolidacyjny

Kredytowa oferta T-Mobile Usugi Bankowe kojarzy się głównie z pożyczką, która zajmuje wysokie miejsce w rankingach eBroker.pl. Warto wiedzieć, że T-Mobile Usługi Bankowe ma również ciekawą propozycję konsolidacji zadłużenia. Jest ona skierowana do wszystkich osób, które posiadają długi w bankach lub SKOK-ach (np. związane z kredytem gotówkowym, kartą kredytową lub kredytem odnawialnym). Tacy klienci mogą liczyć na bezpłatną konsolidację pierwszego 1000 zł.

Możliwość bezpłatnego skonsolidowania kwoty 1000 zł dotyczy wszystkich osób, które mają dług wynoszący przynajmniej 5000 zł. Uczestnictwo w promocji nie jest powiązane z zakupem ubezpieczeń lub otwieraniem kont osobistych.

Dzięki promocyjnej ofercie T-Mobile Usługi Bankowe stawki oprocentowania oraz prowizji dla kredytu konsolidacyjnego można obniżyć nawet o jedną piątą! Sprawdź szczegóły

Ważny atut oferty T-Mobile Usługi Bankowe to możliwość konsolidacji długów bez wychodzenia z domu. Taka opcja jest możliwa niezależnie od kwoty wnioskowanego kredytu (do 150 000 zł). Umowę kredytu konsolidacyjnego można zawrzeć również w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe. Bank pozwala nawet na dziesięcioletnią spłatę skonsolidowanego zadłużenia. Takie rozwiązanie jest wygodne dla osób, które chciałyby maksymalnie obniżyć swoją ratę.

W przypadku okresu spłaty nieprzekraczającego 5 lat, wysokość oprocentowania jest stała. To kusząca oferta, ponieważ stopy procentowe NBP już wkrótce mogą wzrosnąć. 

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »