A A A
drukuj

Mistrzowski kredyt znajdziesz w Santander Consumer Banku

Data publikacji: 2017.11.15 godz. 14:13
OCENA
5,0/5

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy to sztandarowy produkt Santander Consumer Banku. Sprawdziliśmy, dlaczego ten kredyt jest popularny wśród naszych czytelników.

Fot: Kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank S.A. to instytucja finansowa, która polskim Klientom kojarzy się głównie z kredytami gotówkowymi, a zwłaszcza z Mistrzowskim Kredytem Gotówkowym, który w mediach jest reklamowany przez Justynę Kowalczyk. Postanowiliśmy dokładnie opisać ten produkt, który wygrywał rankingi eBroker.pl w przeszłości.

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy jest gwarancją stałej raty
Opis Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego warto rozpocząć od podstawowych informacji. Wspomniany kredyt może posłużyć do sfinansowania dowolnych potrzeb niepowiązanych z działalnością gospodarczą (np. zakupu nowej pralki lub wyjazdu wakacyjnego). W ramach swojej oferty Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego, Santander pożycza nowym Klientom do 35 000 zł. Limit dostępnej kwoty dla stałych Klientów banku wynosi 50 000 zł. Warto zwrócić uwagę, że w przypadku oprocentowania, nowi klienci Santander Consumer Banku mogą liczyć na minimalną stawkę oprocentowania, która wynosi 3,99%. Oprocentowanie kredytów gotówkowych zaciąganych przez stałych Klientów, zaczyna się od stawki 4,99%.
Trzeba podkreślić, że Klienci Santander Consumer Banku, dzięki stałej stawce oprocentowania otrzymują gwarancję niezmiennej raty. Taka gwarancja stanowi spory atut w kontekście podwyżek stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego, które są spodziewane na 2018 r. lub 2019 r.
Nie martw się zmianami na rynku, weź kredyt ze stałą ratą »

Pieniądze od Santander Consumer Banku pożyczymy bez wychodzenia z domu
Mistrzowski Kredyt Gotówkowy jest dostępny bez wychodzenia z domu. W trybie online nowi klienci banku pożyczą do 15 000 zł. Analogiczny limit dotyczący stałych Klientów wynosi 25 000 zł. Obydwie sumy pozwolą na sfinansowanie wielu wydatków.
Sposób wnioskowania o Mistrzowski Kredyt Gotówkowy przez Internet, z pewnością jest prosty i bezpieczny. Osoba zainteresowana wspomnianym kredytem, najpierw musi wypełnić formularz online lub zadzwonić na infolinię. W odpowiedzi na takie zgłoszenie, telefoniczny doradca Santander Consumer Banku przedstawi propozycję. Osoba zdecydowana na kredyt będzie musiała zaakceptować umowę online poprzez wykonanie przelewu potwierdzającego tożsamość. Możliwe jest też podpisanie umowy, którą bezpłatnie dostarczy kurier.. Po załatwieniu wszystkich formalności, bank przekaże pieniądze poprzez przelew na konto lub przekaz pocztowy. Klient może otrzymać potrzebne pieniądze nawet w ciągu 24 godzin.
Weź Mistrzowski Kredyt Gotówkowy bez wychodzenia z domu »

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka przekorzystna w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »