A A A
drukuj

Przegląd kredytów gotówkowych - wiosna 2018

Data publikacji: 2018.04.06 godz. 13:23
OCENA
5,0/5

Wiosną wiele osób szuka pożyczki potrzebnej do sfinansowania remontu albo wypoczynku. Dlatego podpowiadamy, w którym banku można pożyczyć pieniądze tanio i na prostych zasadach.

Fot: Gdzie się udać po kredyt gotówkowy na wiosnę 2018?

Wiosną widoczne jest duże zainteresowania kredytami i pożyczkami gotówkowymi z banków. Wynika to między innymi z remontowych planów wielu Polaków. Inną kwestią są potrzeby finansowe dotyczące majowych wyjazdów oraz sezonu komunijnego. Z myślą o osobach, które przy pomocy banku chcą sfinansować np. wiosenny remont lub wyjazd, postanowiliśmy porównać niewielkie kredyty gotówkowe o krótkim okresie spłaty. Naszą uwagę zwróciliśmy na pożyczki oparte o proste zasady kredytowania. 

Nowa propozycja pożyczkowa Pekao jest bardzo ciekawa
Osoby szukające niewielkiego wiosennego kredytu o prostych zasadach, powinny zastanowić się nad propozycjami z poniższej tabeli. To zestawienie uwzględnia kredyty gotówkowe, które poza brakiem „haczyków” wyróżniają się też niskim kosztem oraz dobrą opinią naszych czytelników. Na rekomendację zasłużyły następujące produkty: Pożyczka Przekorzystna z Pekao, Pożyczka Gotówkowa ING Banku Śląskiego, iGotówka z oferty BGŻ - BNP Paribas oraz Mistrzowski Kredyt Gotówkowy Santander Consumer Banku. Szczególnie interesująca jest propozycja Pekao. Wynika to z dwóch kwestii. Po pierwsze, Pożyczka Przekorzystna to nowa oferta na rynku. Po drugie, wspomniana pożyczka cechuje się najniższą, z przedstawionych, ratą dla osoby pożyczającej 10 000 zł na 24 miesiące. Rata takiej przykładowej Pożyczki Przekorzystnej wyniesie 470 zł. W przypadku pozostałych ofert, miesięczna płatność oscyluje na poziomie 489 zł - 498 zł (patrz poniższa tabela).
Osoby zainteresowane Pożyczką Przekorzystną z Pekao powinny wiedzieć, że ten produkt wyróżnia się niską stawką prowizji przygotowawczej (5,99%) i oprocentowania (5,99%). Takie preferencyjne warunki dotyczą pożyczek o wartości do 15 000 zł i okresie spłaty nie dłuższym niż 24 miesiące. Trzeba również wiedzieć, że promocyjna Pożyczka Przekorzystna jest dostępna w Pekao tylko do końca kwietnia 2018 r. Wnioskowanie o wspomnianą pożyczkę, łatwo i bezpiecznie można rozpocząć przez Internet. Sprawdź »

Wybrane kredyty gotówkowe w kwocie 10 000 zł na 24 mies. (marzec 2018 r.)
Nazwa banku
Nazwa kredytu 
Rata kredytu
Oprocentowanie  Prowizja
przygotowawcza 
Sprawdź ofertę banku:
Pekao
Pożyczka Przekorzystna
470 zł 5,99% 5,99% Wypełnij formularz kontaktowy »
ING Bank Śląski
Pożyczka Gotówkowa
489 zł 8,99% 6,99% Wypełnij formularz kontaktowy »
Santander Consumer Bank
Mistrzowski Kredyt Gotówkowy
491 zł 5,99% 10,90% Wypełnij formularz kontaktowy »
BGŻ BNP Paribas
iGotówka
(bez ubezpieczenia)
497 zł 4,40% 13,90% Wypełnij formularz kontaktowy »

Brak wymaganych ubezpieczeń zachęca do pożyczania …
W nawiązaniu do prostych zasad prezentowanych kredytów warto wspomnieć, że te produkty bankowe nie są powiązane z obowiązkowymi ubezpieczeniami. Efektem jest większa przejrzystość oferty. Nie występuje bowiem dodatkowy koszt składki ubezpieczeniowej, który trzeba porównywać z preferencjami oferowanymi przez bank (np. niższą stawką oprocentowania lub prowizji). Klient zaciągający kredyt gotówkowy bez ubezpieczenia, nie musi również analizować warunków takiej polisy.
Brak obowiązkowej polisy z przypadku każdej z prezentowanych ofert kredytowych (w tym również Pożyczki Przekorzystnej), na pewno jest dobrą wiadomością. Osoby preferujące kredyty gotówkowe bez obowiązkowych ubezpieczeń, mają powody do zadowolenia, bo na rynku pojawia się coraz więcej takich produktów. Ze względu na wymagania nałożone przez Komisję Nadzoru Finansowego (w ramach tzw. Rekomendacji U), banki wolą teraz pożyczać pieniądze bez dodatkowych polis.

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »