A A A
drukuj

Operatorzy kuszą wakacyjnymi promocjami

Data publikacji: 2014.08.01 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
5.0/5

Operatorzy kuszą wakacyjnymi promocjamiNasz serwis niekiedy informuje o promocjach, które nie są związane z rynkiem bankowym. Do tej kategorii można zaliczyć wakacyjne oferty sieci telekomunikacyjnych. Dla czytelników niezadowolonych z usług obecnego operatora prezentujemy aktualne promocje trzech sieci (Play, Orange oraz Nju Mobile). Mogą się nimi zainteresować nie tylko osoby, które chcą zmienić telefon komórkowy lub dotychczasowy abonament…

Fot: w wakacje zapłacisz mniej za telefon

"summary">Nie przepłacaj za abonament!
Sprawdź najtańsza ofertę

W Nju Mobile dzwonisz bez limitu za 29 zł/m-c

Ciekawe promocje stały się już znakiem rozpoznawczym sieci Nju Mobile. Najnowsza oferta tego operatora jest skierowana do osób, które chciałyby ograniczyć koszty abonamentu. Sieć Nju Mobile zapewnia, że jej klienci co miesiąc nie zapłacą więcej niż 57 zł (niezależnie od czasu rozmów, liczby wysłanych SMS-ów i częstotliwości korzystania z Internetu). W przypadku połączeń telefonicznych obowiązuje limit 29 zł/m-c. Za SMS-y i MMS-y klient Nju Mobile nie zapłaci więcej niż 9 zł/m-c. W przypadku mobilnego Internetu limit kosztów wynosi 19 zł. Warto podkreślić, że wszystkie podane wartości są maksymalnymi limitami. Większość osób za korzystanie z usług Nju Mobile zapłaci znacznie mniej niż 57 zł/m-c (minimalna wartość rachunku to 9 zł/m-c). Wspomniany operator nalicza najważniejsze koszty według niskich stawek:

  • połączenia z krajowymi numerami stacjonarnymi i mobilnymi - 0,19 zł/minutę
  • SMS-y wysyłane na krajowe numery komórkowe – 0,09 zł
  • MMS-y wysyłane na krajowe numery komórkowe – 0,19 zł

Warto nadmienić, że sieć Nju Mobile w ramach promocji nie pobiera opłaty aktywacyjnej (200 zł), jeżeli klient zdecydował się na otrzymywanie elektronicznej faktury. Taka opcja jest znacznie wygodniejsza i bardziej ekologiczna od wysyłki papierowych rachunków.

Play proponuje smartfona za symboliczną złotówkę…

Sieć Play również próbuje zwabić nowych klientów. W ramach obowiązującej promocji takie osoby po przeniesieniu numeru od innego operatora otrzymają nowoczesnego smartfona (Samsung Galaxy Trend Plus) za symboliczną złotówkę. Dodatkowym elementem promocyjnej oferty Play jest nielimitowany dostęp do Internetu LTE (dla abonamentu o wysokości 69,99 zł). Warto dodać, że zwolnienie z limitów w połączeniach z Internetem obowiązuje do końca bieżącego roku.

Orange do pakietu FunPack doda dziesięciocalowy tablet

Ciekawą ofertę na tegoroczne wakacje przygotował również Orange. Klienci wspomnianej firmy, którzy zakupili usługę FunPack mogą liczyć na atrakcyjny gratis. Mowa o dziesięciocalowym tablecie Funtab 10.1 z dwurdzeniowym procesorem (2 x 1,60 GHz) i gigabajtową pamięcią operacyjną.

Telefon, Internet. telewizja... i tablet gratis!
Zamów teraz

Warto przypomnieć, że usługa FunTab zapewnia dostęp do Internetu, możliwość oglądania telewizji cyfrowej oraz obsługę numeru stacjonarnego. Za dostęp do sieci www odpowiada nowoczesny modem FunBox. Telewidzów na pewno ucieszy możliwość oglądania aż 97 kanałów. Dwadzieścia pięć z nich jest dostępnych w standardzie High Definition (HD).

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »