A A A
drukuj

W Santander Consumer Banku pierwszą ratę zapłacisz po 3 miesiącach!

Data publikacji: 2017.11.24 godz. 11:55

artykuł sponsorowany

OCENA
3,9/5

Klienci, którzy skorzystają teraz z oferty Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego w Santander Consumer Banku, mogą zapłacić pierwszą ratę dopiero po 3 miesiącach. Sprawdź jak to możliwe!

Fot: Kredyt gotówkowy z pierwszą ratą dopiero po 3 miesiącach!

Pod koniec roku, wielu Polaków zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego. Taki kredyt może na przykład pomóc w sfinansowaniu świątecznych wydatków. Osoby korzystające z nowej promocji Santander Consumer Banku, nie muszą obawiać się pierwszej raty zaraz po Nowym Roku. Wspomniany bank proponuje bowiem dogodne odroczenie spłaty.

Pierwsza rata po 3 miesiącach
Możliwość zapłacenia pierwszej raty dopiero po trzech miesiącach to dodatkowy atut Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego, który już wcześniej stanowił atrakcyjną propozycję. Wystarczy tylko wspomnieć o stałym i niskim oprocentowaniu (od 3,99% nowi klienci/od 4,99% stali klienci). Niezmienna stawka oprocentowania stanowi gwarancję stałości rat w kolejnych miesiącach i latach. Weź kredyt teraz, a pierwszą ratę zapłać dopiero w marcu, sprawdź »

Do 25 000 zł bez wychodzenia z domu
Na uwagę zasługuje również niski poziom rat, który zapewnił Mistrzowskiemu Kredytowi Gotówkowemu zwycięstwo w rankingu eBroker.pl. Pomimo niskich kosztów swojego kredytu, Santander Consumer Bank S.A. nie ogranicza się do pożyczania niewielkich kwot. Klienci, którzy już wcześniej korzystali z oferty tego banku mogą otrzymać nawet 50 000 zł. Analogiczny limit dla nowych Klientów to 35 000 zł.
Warto podkreślić, że istnieje możliwość pożyczenia mniejszych sum w trybie online (bez wychodzenia z domu). Mistrzowski Kredyt Gotówkowy udzielany przez Internet ma maksymalną wartość 15 000 zł (nowi klienci banku) lub 25 000 zł (dla Klientów korzystających z oferty banku już wcześniej). Taka kwota z pewnością pozwoli na sfinansowanie wielu świątecznych wydatków.
Wyślij bezpłatny formularz kontaktowy »

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka przekorzystna w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »