A A A
drukuj

Z facebookiem po tańszy kredyt

Data publikacji: 2015.05.15 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
3.9/5

Za oknami coraz cieplej.  To czas nie tylko odpoczynku i relaksu, ale również okoliczności wymagających od nas wiekszych nakładów gotówki. Jedni planują wakacyjny wyjazd, inni rodzinne uroczystości. Każda taka okazja wymusi na nas zaangażowanie dodatkowych środków. 

Fot: ikredyt

"summary">Przejdź do wyliczenia kredytu online

Jeśli dodatkowych środków potrzebujemy "na teraz", rozwiązania są dwa. Albo udamy się do banku, z czym wiąże się zwykle przygotowanie stosu dokumentów, a to zabiera czas, albo skorzystamy z oferty pożyczek pozabankowych, które brak formalności wynagrodzą sobie prowizją. 

Lepszym wyborem może okazać się kredyt w banku. Jeżeli chcemy pożyczyć niewielką kwotę na krótki okres, to w najpopularniejszych bankach otrzymamy podobną ofertę. Jak pokazuje ranking kredytów gotówkowych eBroker.pl, różnica w miesięcznej racie przy kredycie na 5 tysięcy złotych to kilka złotych. 

Dlatego też klienci, którzy szukają dodatkowego sposobu na otrzymanie gotówki, coraz większą uwagę zwracają na szybkość uzyskania takiego kredytu oraz elastyczne podejście banku do procesu kredytowego. Im łatwiej, tym lepiej. Sprostanie wymaganiom współczesnego kredytobiorcy deklaruje Getin Bank, który posiada w swojej ofercie iKredyt, czyli kredyt przez Internet na dowód.

Po pierwsze – wygoda

iKredyt to przede wszystkim możliwość uzyskania kredytu bez wychodzenia z domu. Cały proces złożenia wniosku odbywa się przez Internet. Samodzielnie wybieramy kwotę kredytu, sposób spłaty, wpisujemy dane osobowe i dane dotyczące naszych dochodów. Jeśli dołączymy jeszcze skan dowodu osobistego i wskażemy numer rachunku do przelewu środków, pozostaje nam jedynie czekać na decyzję o przyznaniu kredytu.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymamy wszelkie dokumenty kredytowe, informujące nas o szczegółach zobowiązania. Możemy spokojnie zapoznać się z umową, bez kłopotliwej czasami obecności doradcy bankowego, niecierpliwie czekającego na podpis. Wystarczy już wtedy tylko wykonać zwrotny przelew weryfikujący naszą tożsamość (1zł) i możemy czekać, aż pożyczone środki wpłyną na nasze konto.

Dostępna w ramach tej usługi kwota kredytu zawiera się w przedziale od 500 zł do 10 000 zł. Możemy skorzystać z okresu kredytowania wynoszącego od 3 miesięcy do 3 lat.
Wybierz kwotę kredytu przez Internet »

Po drugie – szybkość

Proces wnioskowania o iKredyt jest prosty, co powoduje, że możemy uzyskać środki nawet w jeden dzień. To szczególnie ważne, jeżeli potrzebujemy środków tu i teraz. 

Ciekawostką jest możliwość obniżenia prowizji poprzez wyrażenie zgody na pobranie danych z portali społecznościowych i zalogowanie się do nich. Za jednorazowe zalogowanie się do każdego z portali wskazanego w zgodzie, prowizja zostaje obniżona o 1 punkt procentowy. Co ważne, bank nie uzyskuje dostępu do danych klienta niezbędnych do zalogowania się do portalu społecznościowego, ani też ich nie zapisuje.

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »