A A A
drukuj

Darmowy Kredyt w Getin Banku, weź gotówkę zupełnie za darmo!

Data publikacji: 2017.08.17 godz. 12:27
OCENA
3.1/5

Darmowe pożyczki stały się domeną firm pozabankowych. Darmowy kredyt w Getin Banku, to oferta wzięcia pieniędzy bez opłat, która może być poważnym konkurentem dla takich firm.

Fot: Kredyt gotówkowy w Getin Banku

Darmowe poyczki dla nowych klientów, są już wyróżnikiem całej branży pozabankowej w Polsce. Bezpłatne chwilówki osiągają wartość wynoszącą nawet 1500 zł - 2000 zł. Takie pożyczki odbierają niektórych klientów bankom. Właśnie dlatego Getin Bank zdecydował się na stworzenie oferty Darmowego Kredytu Gotówkowego. Klienci wspomnianego banku, nie muszą się martwić o odsetki, prowizje i składki ubezpieczeniowe. Właśnie dlatego oferta Getin Banku jest bezkonkurencyjna w naszym nowym rankingu kredytów na szkolną wyprawkę (sprawdź »).

Darmowy kredyt z Getin Banku ma wartość od 500 zł do 2000 zł
Getin Bank reklamuje swój bezpłatny kredyt gotówkowy jako „prosty sposób na małe potrzeby”. Taki opis jest jak najbardziej adekwatny, gdyż kwota kredytu dostępnego w ofercie wynosi od 500 zł do 2000 zł. Darmowy Kredyt Gotówkowy z Getin Banku zainteresuje osoby potrzebujące środków np. na szkolną wyprawkę, naprawę samochodu lub zakup sprzętu AGD.
Warto zwrócić uwagę, że w ramach swojej oferty Darmowego Kredytu Gotówkowego, Getin Bank nie stawia żadnych wygórowanych wymagań. Ten kredyt jest przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób aktualnie nieposiadających innego produktu kredytowego w Getin Noble Banku SA. Sprawdź ofertę Getin Banku »

Osoba wybierająca ofertę Getin Banku nie zapłaci także za polisę …
W nawiązaniu do oferty bezpłatnego kredytu gotówkowego z Getin Banku warto wspomnieć, że osoby korzystające z tej oferty, nie poniosą również kosztów z tytułu ubezpieczenia. Takie podejście banku gwarantuje, że łączna rata będzie po prostu kwotą kredytu podzieloną na dwanaście miesięcznych rat. Przykładowy klient pożyczający 1200 zł na jeden rok, co miesiąc będzie musiał zwracać zaledwie 100 zł. W przypadku wielu konkurencyjnych kredytów, miesięczna rata jest nawet o 15% - 20% wyższa.
Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych, w którym wygrała oferta Getin Banku »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »