A A A
drukuj

Za moje wakacje zapłaciły banki, a za Twoje?

Data publikacji: 2015.06.22 godz. 00:00

Koordynator działu prasowego, eBroker.pl
OCENA
4,2/5

Od ponad miesiąca eBroker.pl ma swój nowy, ulepszony program partnerski. Dlaczego o tym piszę? Bo co jakiś czas, korzystając z produktów finansowych za jego pośrednictwem, zarabiam na weekendowe wypady po Polsce, a czasem nawet na krótkie wczasy :)

Fot: program partnerski

Ile można zarobić na korzystaniu z produktów finansowych?

Mógłbym tutaj napisać, że jeżeli skorzystasz ze wszystkich 187 produktów dostępnych w Programie Partnerskim eBroker.pl, to zarobisz XX XXX zł. Niestety, po pierwsze nie sposób ze wszystkich skorzystać, a po drugie nie zawsze się to opłaca.

Swoje konto w eBrokerPartner.pl założyłem pod koniec 2011 roku. Prowizje, jakie zostały mi w tym czasie wypłacone, pochodziły tylko i wyłącznie z produktów, z których skorzystałem sam lub polecałem je najbliższym mi osobom. Ile zarobiłem? Jeszcze w grudniu 2011 r. eBrokerPartner był "sponsorem" części moich świątecznych prezentów - wypłaciłem prawie 400 zł. W 2012 roku, aktywnie śledząc nowe produkty finansowe, zarobiłem na wakacje - było to trochę ponad 2 000 zł. Od tego czasu, choć już rzadziej tam zaglądam, co parę miesięcy wpada mi na konto po kilkaset złotych.

Jako dowód zamieszczam zrzut ekranu moich rozliczeń z eBrokerPartner w latach 2011- 2012:

Teraz można zarobić jeszcze więcej

Ktoś może mi zarzucić, że 2012 rok był 3 lata temu. Zgadza się. Wtedy było dużo ciężej. Produktów było mało, prowizje były niższe, warunki naliczenia prowizji niejasne, a panel Programu Partnerskiego był, grzecznie mówiąc, niestrawny dla przeciętnego użytkownika :)
Próg prowizyjny, jaki należy przekroczyć w eBrokerPartner.pl to 150 zł. Każdy nowy partner zaraz po dokonaniu pełnej rejestracji otrzymuje 50 zł na zachętę. Wystarczy skorzystać z produktu finansowego, którego prowizja przekracza 100 zł aby otrzymać pierwszą wypłatę od eBrokera.

Dowiedz się, jak uzyskać próg wypłaty w 5 minut »

Ty też możesz zarabiać z eBrokerPartner!

Partnerem eBrokerPartner.pl może zostać osoba fizyczna, firma, spółka - każdy, kto ma ukończone 18 lat. Osoby fizyczne uzyskają pełny dostęp do programu po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł (kwota ta jest zwracana po weryfikacji). Partnerzy rejestrujący się jako firma, zamiast identyfikacji przelewem, będą musieli przedstawić zaświadczenie o nadaniu NIP, REGON oraz KRS (jeżeli dotyczy).

Zarejestruj się, odbierz 50 zł na start i poznaj eBrokerPartner.pl »

 

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank »
  • iKredyt w Getin Noble Bank »
  • Konto dla młodych Mobi w ING Bank Śląski »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »