A A A
drukuj

Bank Pocztowy zmienia ofertę dla przedsiębiorców

Data publikacji: 2012.05.10 godz. 10:30
OCENA
1,0/5

4 maja br. zmieniły się parametry produktów Banku Pocztowego dla mikroprzedsiębiorców. Zwiększone zostało między innymi oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego z 4 do 5 proc. w skali roku. 

Nie są to jedyne zmiany w ofercie Banku Pocztowego. Zmianom uległy też opłaty za przelewy internetowe w ramach Pocztowego Konta Firmowego – wszystkie przelewy dokonywane przez internet są bezpłatne.

Kolejna zmiana dotyczy wypłat przy użyciu karty Visa Biznes Electron. W ramach uatrakcyjnienia oferty, bank proponuje bezpłatne wypłaty bez limitu ich liczby. Wcześniej, przedsiębiorcy w ramach limitu dysponowali 3 bezpłatnymi wypłatami w miesiącu z dowolnych bankomatów.

Jak tłumaczy Sebastian Sobieraj, koordynator ds. Mikroprzedsiębiorstw Banku Pocztowego, za zmianami stoi decyzja o polepszeniu jakości usług, oferowanych mikroprzedsiębiorcom.

 – Zdecydowaliśmy się na kompleksowe uatrakcyjnienie naszej oferty dla mikroprzedsiębiorców. Z jednej strony zmniejszyliśmy faktyczne koszty związane z szerokim korzystaniem z Pocztowego Konta Firmowego, a z drugiej, dzięki powiększeniu oprocentowania środków w Firmowym Koncie Oszczędnościowym chcemy skłonić przedsiębiorców do oszczędzania – mówi Sobieraj.

Pełna oferta produktów dla mikroprzedsiębiorców znajduje się na naszych porównywarkach.

źródło: Bank Pocztowy

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »