A A A
drukuj

Bankowość tu i teraz.

Data publikacji: 2014.10.10 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
4.2/5

Czasy mamy dynamiczne. Szybkie działanie i korzystanie z nowoczesnych rozwiazań to dziś standard. Nasze konto bankowe powinno nadążać za tempem naszego życia. 

Fot: nowoczesne konto osobiste

"summary">Sprawdź najtańsze konto na rynku!
Odbieraj co miesiąc 50 zł

Transakcja odrzucona

Komu się nie zdarzyło zostawić z pokorą koszyk z zakupami po tym, jak okazało się że środki na koncie są niewystarczajace? Przecież może się to zdarzyć każdemu z nas. Z drugiej strony, nawet kiedy jesteśmy pewni że środki mamy, są sytuacje gdzie potrzebujemy zrobić szybki przelew np. znajomemu. Nie jeden z nas wypowie słynne zdanie „Podaj mi numer konta, wrócę do domu to zrobię przelew”. Nowoczesna bankowość pozwolić ma zarządzać naszymi finansami tu i teraz. 

Współczesny klient nie chce zwlekać ze zrobieniem przelewu, żyć w niepewności, czy ma wystarczające środki na koncie, czy marnować czasu w kolejce w oddziale banku. I słusznie, bowiem są rozwiązania, które dają nam możliwość swobodnego dysponowania naszymi środkami i ich monitorowania w każdej sytuacji. 

Nowoczesne konto, ale w banku rodziców

Analizy Acxiom Polska przygotowane na zlecenie Open Finance, pokazują, że osoby wybierające ofertę bankową dla siebie, najbardziej zwracają uwagę na solidność banku. Liczy się też bliskość oddziału od miejsca zamieszkania, a dla młodszych klientów dostęp do rachunku za pośrednictwem Internetu oraz nowoczesna oferta. O ile dwa pierwsze czynniki wynikają głównie z naszych przyzwyczajeń, o tyle pozostałe wskazują na bardzo silną potrzebę skrócenia czasu kontaktu z bankiem czy zlecania dyspozycji do minimum. Dodatkowo, nasze nawyki wpływają również na to, że duża część z nas korzysta ze starego, mało intuicyjnego konta, założonego parę lat temu, w banku, gdzie rachunki posiadają nasi rodzice.

Atrakcyjne konto, czyli jakie? Czytaj więcej »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »