A A A
drukuj

Bankowość tu i teraz.

Data publikacji: 2014.10.10 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
4,2/5

Atrakcyjne konto, czyli jakie? 

Rachunek Getin Up wyróżnia się na rynku tym, że oprócz standardowego dzisiaj dostępu internetowego, proponuje szereg ułatwień takich jak zarządzanie środkami przez portale społecznościowe. Korzystając z konta, możemy na bieżąco monitorować naszą sytuację finansową, sprawdzać wydatki i konfrontować je z naszymi wpływami. Taką funkcję daje nam załączony menadżer finansów osobistych. Połączenie tych cech z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów daje rachunek, który spełnia wszystkie wymogi dzisiejszego użytkownika. Dla bardziej konserwatywnych ludzi, istnieją oddziały dostępne w każdej większej miejscowości w Polsce.

Getin jako pierwszy wprowadził funkcjonalność konta, która stanowi niemałą rewolucję w codziennym korzystaniu ze środków na koncie. Oferta Getin UP, stworzona głównie dla ludzi ceniących łatwość korzystania z rachunku i duże możliwości dokonywania operacji w różny sposób. Niejeden użytkownik, wybierając konto GETIN UP, będzie pod wrażeniem karty przypisanej do naszego konta rozliczeniowo – oszczędnościowego, gdzie możemy sprawdzić stan konta na niej samej.

Dowiedz się więcej o koncie Getin Up 

Ważną zaletą konta w Getin Banku, są znaczne profity przy korzystaniu z produktów kredytowych. Możemy liczyć chociażby na obniżkę marży biorąc kredyt hipoteczny czy gotówkowy.

Konto z nieoprocentowanym limitem kredytowym na 1000 zł, umożliwia nam budowanie swojej historii w BIK-u, co może wpłynąć na korzystniejsze warunki kredytowe w późniejszym czasie (zwiększamy swoją wiarygodności nawet wtedy gdy z limitu nie korzystamy).

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »