A A A
drukuj

Jak nie przez Internet, to w kiosku RUCH-u

Data publikacji: 2015.05.04 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
5,0/5

W okienku, na poczcie, przez Internet. Coraz łatwiej dostać pożyczkę. Vivus przygotował coś specjalnego. Mozliwości wnioskowania o pożyczkę przeniósł do... kiosków i saloników prasowych RUCH.

Fot: chwilowka w kiosku ruchu

60 firm pożyczkowych w jednym miejscu. Porównaj oferty »

Oferta pożyczkowa Vivusa będzie dostępna w całej sieci sprzedaży Ruchu. Dzięki tej możliwości, klient będzie miał możliwość realizacji wielu potrzeb w jednym miejcu. Vivus ma nadzieję otworzyć dostęp do swoich usług nowej grupie klientów.  

Jak to działa?

Pożyczki w punktach RUCH-u przyznawane są dzięki specjalnie przygotowanym pakietom startowym na zdefiniowaną kwotę pożyczki. W każdym starterze klient znajdzie niezbędne informacje, jak również wniosek kredytowy. Zainteresowany może wziąć pakiet do domu i spokojnie się z nim zapoznać lub - jeśli zależy mu na czasie - złożyć wniosek od razu. Aby złożyć wniosek, konieczne będzie podanie podstawowych danych osobowych, oraz przedstawienie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Weryfikacja i SMS

Kolejnym krokiem jest weryfikacja przeprowadzona przez Vivus Finance. Pożyczkodawca sprawdzi wiarygodność kredytową klienta. Decyzja o przyznaniu - bądź nie - pożyczki zostanie wysłana do niego SMS-em. W przypadku decyzji pozytywnej środki zostają przelane na konto klienta.

Weź darmową pożyczkę do 1 600 zł przez Internet

Starter pożyczkowy

W ramach projektu zaprojektowano nowy proces sprzedaży, tzw. "startery pożyczkowe", którego istotnym elementem jest to, że klient może bez zobowiązań zabrać umowę do domu, przeczytać i wrócić z nią, kiedy chce.

Wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania ma zdobyć połowę naziemnego rynku pożyczek na krótki termin. Czy tak będzie? Zobaczymy.

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »