A A A
drukuj

Jak to się robi w nowym banku?

Data publikacji: 2015.01.13 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
5,0/5

Rewolucja na rynku usług, a może przede wszystkim ich systematyczne urozmaicanie, bezsprzecznie przyczynia się do tego, że firmy budują ofertę w sposób komplementarny.

Fot: kredyt gotowkowy

Nie dziwią już kroki firm telekomunikacyjnych, które chcą oferować swoim klientom również usługi bankowe dostępne poprzez ich smarfony, korzystające z internetu dostarczanego właśnie przez te firmy. Klienci, z kolei mogą taką sytuację wykorzystywać. Nie ma większej okazji niż zakup produktu czy usługi po promocyjnej cenie, która wiąże się często z wejściem firmy na nowy rynek i z chęcią jak najszybszego zdobycia ugruntowanej pozycji. Przykładem jest pożyczka gotówkowa oferowana przez Plus Bank, który pokazuje tradycyjnym bankom, jak konstruować atrakcyjną dla pożyczkobiorcy ofertę kredytów gotówkowych.

Płać ratę kredytu niższą nawet o 30%. Porównaj oferty »

Szybko przez Internet

Polacy często jeszcze przywiązani do tradycyjnej bankowości, czyli do oddziałów w każdym miejscu, szerokiej obsługi bankowej w tych placówkach, uznają koszty wynikające z "obsługi" kredytu za nieuniknione. A trzeba pamiętać, że wszystkie te rzeczy generują koszty, co odbija się na oprocentowaniu finalnym dla pożyczkobiorców. Tym bardziej warto zwrócić uwagę na produkty wykraczające poza ramy tradycyjnej bankowości, bowiem dają one okazję do minimalizacji kosztów kredytowania.  Jedno się nie zmienia - szybkość załatwienia sprawy związanej z naszymi finansami osobistymi jest kluczowa.

Zmniejsz sobie oprocentowanie

Usługi dostępne przede wszystkim przez Internet lub telefon często są oferowane po niższej cenie. Prosty produkt kredytowy jakim jest pożyczka gotówkowa nie wymaga, w większości przypadków, częstej obsługi ze strony oddziału banku. A jak pokazuje Plus Bank, można stworzyć bardzo konkurencyjny kredyt gotówkowy. O zadowoleniu z takiego produktu jakim są kredyty, zawsze decyduje wysokość raty, którą co miesiąc płacimy, a na nią wpływa głównie oprocentowanie. Jak pokazuje ranking pożyczek gotówkowych opracowany przez serwis ebroker.pl, kredyt Plus Banku to najlepsza propozycja, już przy niewielkich kwotach kredytu, która może stanowić nawet tańszą alternatywę dla szybkich pożyczek, tzw. chwilówek.

Przejdź do rankingu kredytów gotówkowych na 1000 złotych

0% prowizji

Korzystając aktywnie z konta przy braniu kredytu gotówkowego mamy możliwość skorzystania z 0% prowizji. Ma to większe znaczenie przy decyzji o kredycie na krótki okres. Dodatkowo, szybka decyzja kredytowa oraz możliwość skorzystania z okresu od 3 miesięcy do nawet 72 miesięcy, tworzy produkt bardzo elastyczny, dostosowany do najbardziej wymagających klientów.

Małym bonusem również jest promocja, dzięki której biorąc taką pożyczkę, jesteśmy w stanie obniżyć abonament w Plusie lub cyfrowym Polsacie w ramach, znanej z reklam, maksymy „Oszczędzanie przez dodawanie”.

Jakie dokumenty należy przygotować?

Bank zaakceptuje dochody m.in. z umowy na czas określony i nieokreślony, renty, emerytury, wynajmu nieruchomości czy prowadzenia działalności gospodarczej. 

Komentarze

comments powered by Disqus