A A A
drukuj

Wymarzone konto dla biznesu

Data publikacji: 2015.05.28 godz. 00:00
OCENA
2.5/5

Elastyczny dostęp do finansowania, łatwość obsługi z każdego miejsca i szybkość realizacji zleceń. To dla wielu przedsiębiorców najważniejsze funkcje, które powinno posiadać konto firmowe. Sprawdźmy, czy ma je konto biznesowe proponowane przez Raiffeisen Polbank.

Fot: Konto firmowe Raiffeisen

Konto biznesowe to wciż taki rachunek, który nie jest często zmieniany. Częste modyfikacje numeru rachunku to problem dla kontrahentów przedsiębiorcy, a i dla niego samego zwykle stanowi nie lada kłopot. Czasem zdarza się, że obniża to wiarygodność. Dlatego właśnie raz wybrany rachunek bankowy do obsługi finansów firmy staje się jedynym używanym przez długie lata. Analizując ofertę kont firmowych łatwo zauważyć ciekawą zależność. Ich oferta zmienia się dużo rzadziej niż kont osobistych. Jednak gdy już pojawi się na rynku nowość, to okazuje się ona wybitnie ciekawa.

Na uwagę zasługuje Wymarzone Konto dla Biznesu Raiffeisen Polbank. To co wyróżnia je pośród innych jest darmowość. Klient nie płaci za prowadzenie rachunku, a także – co niezmiernie istotne – za przelewy. W wariancie Wymarzone Konto dla Biznesu, przedsiębiorca może ich wykonać w miesiącu aż 20. Zawsze za darmo są wszystkie przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego, a także wszystkie wypłaty z bankomatów własnych Raiffeisen i sieci Euronet. Przedsiębiorcy mogą też skorzystać bez opłat z internetowej platformy wymiany walut R-Dealer

Leasing w ofercie specjalnej

Każdy klient-przedsiębiorca, który zdecyduje się na Wymarzone Konto dla Biznesu może też skorzystać z niezwykłej promocji na leasing samochodu. Posiadacz Konta dla Biznesu dostanie o 10 proc. tańsze ubezpieczenie w pierwszym roku trwania umowy leasingu.

Terminal płatniczy
Wraz z Wymarzonym Kontem dla Biznesu Raiffeisen ma też niezwykle ciekawą propozycję terminali płatniczych. Klient może wydzierżawić terminal za 1 zł przez 2 pierwsze miesiące. Po tym okresie opłata wyniesie 39 zł miesięcznie.

Ale to jeszcze nie wszystko. Dodatkowo do Wymarzonego Konta dla Biznesu bank oferuje bezpłatnie ubezpieczenie „Pomoc dla Biznesu”, w ramach którego możesz uzyskać”

  • pomoc techniczną
  • pomoc drogową
  • pomoc medyczną
  • infolinie informacyjne
  • firmowy serwis concierge
  • infolinię prawną

Klienci, którzy dodatkowo mają konto osobiste mogą przystąpić do programu Lojalny Bank. W jego ramach Raiffeisen proponuje preferencyjne warunki cenowe dla wybranych produktów, oraz specjalne oferty miesiąca

Wymarzone Konto dla Biznesu można szybko założyć przez internet, bez wychodzenia z domu, bez wizyty w oddziale Banku, bez podpisywania umów i innych dokumentów. To najprostsza metoda założenia rachunku firmowego.

Jak to działa?

Wystarczy wypełnić wniosek on-line, ze swojego konta osobistego przelać 1 zł w celu weryfikacji danych. Konto zostanie otwarte w ciągu jednego dnia roboczego, a dane potrzebne do logowania do bankowości internetowej otrzymuje się sms-em.

Wśród kont biznesowych Raiffeisen proponuje też konta z pakietami: srebrnym, złotym i platynowym. Pakiet srebrny oferowany jest tym, którzy cenią proste i wygodne rozwiązania. Bezpłatnie można wykonać 5 przelewów w miesiącu, wpłacać w bankomatach własnych, a wypłacać w bankomatach własnych usytuowanych przy placówkach, a także z bankomatów sieci Euronet. Użytkowanie karty jest bezpłatne jeśli w każdym miesiącu suma transakcji bezgotówkowych dokonanych i rozliczonych wyniesie minimum 350 PLN.

Pakiet złoty daje dodatkowo 40 darmowych przelewów co miesiąc, konto rozliczeniowo-lokacyjne w PLN, EUR lub USD bardzo atrakcyjnie oprocentowane.

W Pakiecie Platynowym klient otrzymuje nieograniczoną ilość bezpłatnych przelewów krajowych w systemie bankowości internetowej . W każdym pakiecie dostępny jest bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy "Pomoc dla Biznesu".

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »